Ranking kryptowalut | Największe wzrosty i spadki kursu

Ranking kryptowalut to zestaw trzech tabel. Każda z nich prezentuje ranking kryptowalut wg różnych kryteriów. Top 10 to zestawienie pod kątem kapitalizacji rynkowej. Pozostałe dwie tabele prezentują kryptowaluty i tokeny, które w ostatnim czasie odnotowały największe wzrostu lub spadki kursu (ostatnie 24h).

Top 10 kryptowalut

[coin-market-cap id=”2651″]

Największe wzrosty

[cmc-top type="gainers" currency="PLN" show-coins="10"]

Największe spadki

[cmc-top type="losers" currency="PLN" show-coins="10"]

Ranking kryptowalut – szczegóły tabel

Powyższe zestawienia dostarczają danych w czasie rzeczywistym dzięki integracji z CoinMarketCap API i coinexchangeprice.com API.

Kliknij logo lub nazwę kryptowaluty z tabeli, aby zobaczyć szczegółowe informacje na jej temat. Dzięki temu sprawdzisz wartość kursu na żywo, procent zmienności w przeciągu ostatniej doby, kapitalizację oraz wolumen obrotu. Dodatkowo, na stronach poszczególnych kryptowalut znajdziesz linki do oficjalnej strony danego projektu, odnośniki do manifestu kryptowaluty, kanału na YouTube, GitHub, oficjalnej strony na Tweeterze, Facebooku i wiele innych.

Top 10 kryptowalut

Rynek kryptowalut jest bardzo dynamiczny. Kursy poszczególnych walorów potrafią zmieniać się w błyskawicznym tempie. Jeżeli chcesz spekulować na giełdzie lub po prostu zainwestować w jakąś wartość, nasz ranking kryptowalut będzie dla Ciebie bardzo pomocny. Skorzystaj z narzędzia, jeżeli interesuje Ciebie poznanie wartości największej, aktualnej kapitalizacji rynkowej w ramach kryptowalut, ceny, zmienności kursu i wielu innych wartości.

Zwróć uwagę, że przeglądając zestawienie, w każdym momencie możesz podejrzeć wykres kursu interesującej Ciebie kryptowaluty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij graf wykresu, nazwę kryptowaluty lub jej logo w pierwszej kolumnie tabeli. Zostaniesz przeniesiony na stronę dedykowaną konkretnej, wirtualnej monecie. Tam uzyskasz jeszcze więcej informacji. Zyskasz szybki dostęp do następujących zasobów:

  • eksploratora blockchain
  • odnośnika do oficjalnej strony internetowej kryptowaluty
  • manifestu (whitepaper), z  którego dowiesz się wszystkiego o koncepcie i założeniach technicznych kryptowaluty
  • odnośników do kanału YouTube i oficjalnych kanałów social media danej kryptowaluty
  • opcji zakupu i sprzedaży krypto
  • interaktywnego wykresu kursu
  • porównywarki cen wybranej krypto na wielu giełdach równocześnie
  • tabeli przedstawiającej historyczne zmiany kursu (w dolarach)
  • strumienia tweetów z oficjalnego Tweetera kryptowaluty

Największe wzrosty

Jeżeli jesteś zainteresowany zestawieniem tokenów i kryptowalut, które w przeciągu ostatnich 24 godzin odnotowały największe wzrosty kursu – to jest tabela dla Ciebie.

Zwróć uwagę, że zestawienie prezentuje nazwę kryptowaluty, zmianę jej kursu w ciągu ostatniej doby (procentowo) oraz aktualną cenę w PLN.

Kliknięcie nazwy coina lub jego logo da Tobie możliwość zapoznania się ze szczegółowymi informacjami odnośnie kryptowaluty, analogicznie do tych opisanych w Top 10 kryptowalut.

Największe spadki

Jeżeli Twoją uwagę przykuwają tokeny i kryptowaluty, które w ostatnim czasie notują największe spadki kursu – w tej tabeli znajdziesz informacje dla siebie.

To zestawienie, podobnie jak tabela największych wzrostów, prezentuje kurs oraz jego procentową zmianę, odnotowaną w ciągu ostatniej doby.

Kliknij nazwę lub logo w pierwszej kolumnie, aby otrzymać szczegółowe dane kryptowaluty wraz z interaktywnym wykresem i porównywarką kursów w ramach ponad 200 giełd.

Skorzystaj z innych narzędzi na czasnakrypto.pl:

Wyłączenie odpowiedzialności

Pamiętaj, że inwestycje w kryptowaluty wiążą się z ryzykiem. Treści, które prezentuję na tej stronie oraz na innych stronach z nią związanych nie są poradą inwestycyjną. Nigdy nie inwestuj pożyczonych środków. Nie inwestuj również własnych środków, na których ewentualną utratę nie możesz sobie pozwolić. Pamiętaj również o obowiązkach podatkowych wynikających z obrotu i sprzedaży kryptowalut. Przechowuj kryptowaluty na sprawdzonych, bezpiecznych portfelach.

Wyłączenie odpowiedzialności

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0