Kalkulator kryptowalut | Szybkie przeliczanie wartości

Kalkulator kryptowalut pozwala na przeliczanie dowolnej ilości  kryptowalut na inne kryptowaluty, bądź też waluty tradycyjne (fiat). Wartości przeliczenia pobierane są na czasnakrypto.pl dzięki współpracy z coinmarketcap.

[cmc-calculator]

Kalkulator kryptowalut – jak korzystać z narzędzia?

Korzystanie z narzędzia jest bardzo proste i zawiera się w 3 prostych krokach. Jako przykład przedstawmy sposób przeliczenia 10,7 BTC na PLN. Innymi słowy chcemy dowiedzieć się, ile złotówek trzeba aktualnie zapłacić za 10,7 Bitcoinów:

  1. Pierwsze pole z lewej strony to miejsce, w które możesz wpisać ilość kryptowaluty, którą chcesz przeliczyć za pomocą kalkulatora. Zgodnie z naszym przykładem – wpisz w tym polu 10,7. Jak zapewne zauważyłeś, jako separatora używamy przecinka.
  2. W środkowym polu wpisz lub wybierz z listy nazwę wybranej kryptowaluty (BTC).
  3. Pole po prawej przeznaczone jest do wybrania lub wpisania symbolu waluty tradycyjnej lub innej kryptowaluty, na którą ma zostać dokonane przeliczenie – w naszym przypadku PLN.

To wszystko! Wynik działania kalkulatora wyświetli się automatycznie na dole narzędzia.

Pamiętaj, że korzystanie z kalkulatora kryptowalut może znacznie ułatwić zrozumienie rzędów wielkości oraz kursów kryptowalut, które prezentujemy tutaj.

Kursy prezentujemy w oparciu o nasze złotówki. Korzystaj z narzędzia zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz dokonać przeliczenia interesujących Ciebie wartości na inne waluty. Wartości poszczególnych przeliczeń, które dokonywane są przez nasz kalkulator kryptowalut są dokładnym odzwierciedleniem wartości prezentowanych na coinmarketcap.com. Ceny kryptowalut, które prezentuje kalkulator są również aktualizowane w czasie rzeczywistym zgodnie z tabelą kursów oraz giełd na czasnakrypto.pl.

Interesują Ciebie kryptowaluty? Skorzystaj z bazy wiedzy:

Musisz pamiętać, że inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem. Treści prezentowane na tej stronie oraz na stronach z nią związanych nie stanowią porady inwestycyjnej. Nie inwestuj pożyczonych środków ani swoich własnych, na utratę których nie możesz sobie pozwolić, ponieważ możesz je stracić. Pamiętaj o obowiązkach podatkowych wynikających z obrotu i sprzedaży kryptowalut. Nie zapominaj, aby przechowywać kryptowaluty na sprawdzonych, bezpiecznych portfelach.

 

 

 

 

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0