Projekt Sango wystartuje z opóźnieniem

4 kwietnia 2023

Organizacja stojąca za wprowadzeniem monety Sango z Republiki Środkowoafrykańskiej ogłosiła opóźnienie jej notowania o kilka tygodni, powołując się na przeszkody prawne i regulacyjne.

Rząd Republiki Środkowoafrykańskiej poinformował,  że poczynił znaczące postępy w ustanawianiu praw i przepisów, które pozwolą na notowanie jego kryptowaluty Sango Coin na giełdach kryptograficznych. Jednak zgodnie z projektem notowanie Sango Coin zostanie przesunięte na kilka tygodni, zanim ramy zostaną sfinalizowane.

„Istnieją również inne nowe zaskakujące kwestie, które pojawią się wraz z tymi przepisami. Możecie być pewni, że to opóźnienie jest konieczne, aby zapewnić pełną zgodność Sango ze wszystkimi odpowiednimi przepisami oraz aby nasze produkty były wprowadzane na rynek w możliwie najbardziej bezpieczny i odpowiedzialny sposób” – napisano w komunikacie.

Lista tokenów była jednym z celów Projektu Sango, centrum kryptograficznego zaproponowanego w Republice Środkowoafrykańskiej w maju 2022 r. Inicjatywa ta była następstwem uchwalenia przez rząd Republiki Środkowoafrykańskiej przepisów zezwalających obywatelom na korzystanie z Bitcoina jako prawny środek płatniczy obok franka CFA. Bitcoin, Sango Coin i Republika Środkowoafrykańska

Od czasu uruchomienia centrum kryptograficznego i tokena w lipcu 2022 r., projekt sprzedawał Sango Coin zainteresowanym stronom, oferując ścieżki do obywatelstwa Republiki Środkowoafrykańskiej poprzez inwestycje – strategia ta została uznana za niekonstytucyjną przez krajowy system sądowy w sierpniu 2022 r.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0