Projekt Sango wystartuje z opóźnieniem

Organizacja stojąca za wprowadzeniem monety Sango z Republiki Środkowoafrykańskiej ogłosiła opóźnienie jej notowania o kilka tygodni, powołując się na przeszkody prawne i regulacyjne.

Rząd Republiki Środkowoafrykańskiej poinformował,  że poczynił znaczące postępy w ustanawianiu praw i przepisów, które pozwolą na notowanie jego kryptowaluty Sango Coin na giełdach kryptograficznych. Jednak zgodnie z projektem notowanie Sango Coin zostanie przesunięte na kilka tygodni, zanim ramy zostaną sfinalizowane.

„Istnieją również inne nowe zaskakujące kwestie, które pojawią się wraz z tymi przepisami. Możecie być pewni, że to opóźnienie jest konieczne, aby zapewnić pełną zgodność Sango ze wszystkimi odpowiednimi przepisami oraz aby nasze produkty były wprowadzane na rynek w możliwie najbardziej bezpieczny i odpowiedzialny sposób” – napisano w komunikacie.

Lista tokenów była jednym z celów Projektu Sango, centrum kryptograficznego zaproponowanego w Republice Środkowoafrykańskiej w maju 2022 r. Inicjatywa ta była następstwem uchwalenia przez rząd Republiki Środkowoafrykańskiej przepisów zezwalających obywatelom na korzystanie z Bitcoina jako prawny środek płatniczy obok franka CFA. Bitcoin, Sango Coin i Republika Środkowoafrykańska

Od czasu uruchomienia centrum kryptograficznego i tokena w lipcu 2022 r., projekt sprzedawał Sango Coin zainteresowanym stronom, oferując ścieżki do obywatelstwa Republiki Środkowoafrykańskiej poprzez inwestycje – strategia ta została uznana za niekonstytucyjną przez krajowy system sądowy w sierpniu 2022 r.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0