Wzrost Bitcoin niemal pewny – twierdzą eksperci

Wzrost Bitcoin jest bardzo prawdopodobny. Eksperci sądzą tak przez wzgląd na dość długi okres stabilizacji, którego ostatnio jesteśmy świadkami. Według ekspertów od kryptowalut zachowanie kursu BTC i innych monet cyfrowych, może wskazywać na próbę co najmniej przetestowania poziomów cenowych z grudnia 2017 roku.

Binance prognozuje wzrost Bitcoina

Changpeng Zhao, prezes platformy kryptowalutowej Binance powiedział CNBC, że w jego opinii Bitcoin wejdzie w kolejny „bull run”, który może doprowadzić do przetestowania poziomu 20000 $ za sztukę, a nawet próbować go przebić.

Zhao dodał, że podczas gdy „naprawdę ciężko jest przewidzieć”, co spowoduje kolejną podwyżkę cen, to i tak „stanie się to wcześniej czy później”. Ceny kryptowalut są obecnie bardzo stabilne, czego skutkiem może być zmniejszenie obrotów na giełdach. Zhao twierdzi ponadto, że w rezultacie takiego zachowania ceny wolumen obrotu na Binance spadł o około 90% od szczytowego poziomu notowanego na początku roku. Prezes Zhao dodał, że w jego ocenie rynek jest jeszcze zdrowszy niż kilka lat temu, a warunki sprzyjają kolejnym wzrostom Bitcoin.

Optymistyczne komentarze odnośnie wzrostu Bitcoin

Victor Dergunov, założyciel firmy finansowej Albright Investment Group, również optymistycznie patrzy w kierunku szans na wzrost Bitcoin:

„Bitcoin nie po raz pierwszy jest na spokojnych wodach. Obserwowaliśmy już podobne okresy obniżonej niestabilności i skromne wahania cen „, pisze Dergunov we wpisie na blogu z wiadomościami dla inwestorów:

„Wszyscy wydają się tracić zainteresowanie, wolumen wysycha, fala napływowa kapitału spada, a potem, kiedy najmniej się tego spodziewacie, powraca rynek byka dla Bitcoina.”

Najnowsze prognozy pojawiły się kilka tygodni po wypowiedzi eksperta kryptowalut, Nigela Green’a, szefa brytyjskiej firmy konsultingowej deVere Group, który spodziewa się, że cena Bitcoin wzrośnie nawet o 5 000% w następnej dekadzie, ponieważ coraz więcej ludzi adaptuje walutę cyfrową w stosunku do tradycyjnych pieniędzy.

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Chcesz samodzielnie przeanalizować aktualną sytuację na rynku krypto? Skorzystaj z narzędzi:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0