Chiliz z programem inkubatora i akceleratora

3 marca 2023

Globalna firma zajmująca się blockchainem dla sportu i rozrywki, uruchomiła swój program inkubatora i akceleratora.

Program o wartości 50 milionów dolarów będzie inwestował w projekty blockchainowe we wczesnym stadium rozwoju, które wykorzystują blockchain Chiliz dla sportu i rozrywki oraz sieć partnerską Socios.com.

Jak wynika z opublikowanego komunikatu, Chiliz ma na celu zbudowanie największej społeczności fanów, marek i deweloperów w branży sportowej i rozrywkowej, aby stworzyć dedykowany ekosystem sportowy Web3. Projekty te będą wykorzystywać nowy blockchain Chiliz dla sportu i rozrywki, którego blok genesis został zatwierdzony 8 lutego 2023 r. Program inkubatora i akceleratora obiecuje zapewnić finansowanie i strategiczne wskazówki, aby pomóc tym projektom w osiągnięciu ich celów.

Przedstawiciele firmy Chiliz ogłosili, że LiveLike i FanFest są pierwszymi przedsiębiorstwami, które będą budować na nowym łańcuchu, a w przyszłości pojawi się jeszcze osiem do dziesięciu projektów na poziomie przedsiębiorstw. Projekty te będą obejmować pilotaże biletowe nonfungible token (NFT), tokeny fanów skoncentrowane na sportowcach oraz partnerów infrastruktury Web3 budujących dla sportu i rozrywki. Prezes Jump Crypto, Kanav Kariya, pochwalił Chiliz za rozwiązanie problemu w jaki sposób skalować marki i maksymalizować zaangażowanie fanów w sposób zrównoważony i przystępny.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0