Binance sponsorem afrykańskich mistrzostw w piłce nożnej

11 stycznia 2022

Popularna giełda kryptowalut nawiązała współpracę z Konfederacją Piłki Nożnej Afryki.

10 stycznia 2022 r. rozpoczął się turniej TotalEnergies Africa Cup of Nations (AFCON) – największa seria mistrzostw w piłce nożnej mężczyzn w Afryce. W tym samym czasie Binance ogłosił swoje oficjalne partnerstwo z Konfederacją Piłki Nożnej Afryki (CAF), a także oficjalny sponsoring turnieju AFCON 2021, stając się pierwszym sponsorem kryptowalut i blockchain dla tego wydarzenia.

Dzięki sponsoringowi Binance będzie również promować treści związane z działalnością Konfederacji Piłki Nożnej Afryki w mediach społecznościowych. Informacje o meczach odbywających się w sześciu obiektach i pięciu miastach w Kamerunie będą dotyczyć asysty dnia, asysty tygodnia i asysty turnieju.

Veron Mosengo-Omba, sekretarz generalny Konfederacji był zaszczycony, działaniami Binance jako oficjalnego sponsora turnieju AFCON. Ma on również nadzieję, że współpraca przeniesie afrykańską piłkę nożną na nowy poziom.

Partnerstwo Binance z Konfederacją Piłki Nożnej Afryki jest częścią trwającej kampanii mającej na celu zapewnienie usług finansowych mieszkańcom tego kontynantu, którzy mają ograniczony dostęp do banków i innych instytucji finansowych. Dotychczas Binance przeprowadziło bezpłatne szkolenia na temat krypto dla ponad 541 000 mieszkańców Czarnego Lądu.

– Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w Afryce – mówi dyrektor Binance na Afrykę, Emmanuel Babalola. – Mam nadzieję, że ten sponsoring będzie dalej potwierdzać naszą misję, aby wprowadzić kryptowalutę do głównego nurtu na całym kontynencie – przyznał.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0