BitBay PRO i nowe kryptowaluty już dostępne na BitBay.net

Świeże wieści z BitBay! Dziś ruszyła wersja BETA nowej platformy tradingowej dostępnej w ramach giełdy BitBay pod nazwą BitBay PRO. Ten fakt cieszy tym bardziej, że został poprzedzony wprowadzeniem do tradingu nowych par walutowych w oparciu o OmiseGo i Golem.

Firma informuje, że choć ich nowe dziecko nosi nazwę PRO MODE nie jest bynajmniej przeznaczone wyłącznie dla zaawansowanych traderów. Poprzez Pro Mode BitBay chce stworzyć wyjatkową okazja do tego, aby do świata kryptowalut przyciągnąć nowe rzesze początkujących traderów. Jest to możliwe również poprzez wprowadzenie przez firmę dostępu do wielu użytecznych narzędzi oraz indykatorów pomocnych w analizie technicznej, dzięki którym analizowanie rynku staje się łatwiejsze i jeszcze bardziej dokładne.

Platforma posiada wiele funkcji usprawniających dostosowanie narzędzi do potrzeb każdego profilu tradera. Od dziś możliwa jest również ingerencja w layout widoku okna transakcji, zmianę preferowanych kolorów, modyfikacje wielkości i szerokości kolumn, jak również formularzy i wykresów.

Nowe kryptowaluty na BitBay

BitBay ogłosiła również, że od 23 lipca możliwy jest handel OmiseGo (OMG) w parach z BTC, EUR, USD i PLN.

Dodatkowo możesz tradować polskim projektem GOLEM (GNT) w parach z BTC, PLN, EUR i USD

Wczesniej w bieżącym tygodniu BitBay uruchomił handel parami z tokenami: Augur (REP), Basic Attention Token (BAT), 0x (ZRX), TenX (PAY), opartymi o sieć Ethereum.

Czekamy na kolejne nowości ze strony giełdy BitBay.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się na BitBay.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0