DeBank z nowym dofinansowaniem

28 grudnia 2021

Portfel kryptowalutowy skoncentrowany na zdecentralizowanych rozwiązaniach finansowych (DeFi), zamknął nowe finansowanie prowadzone przez główną firmę venture capital Sequoia China.

28 grudnia 2021 r. firma poinformowała na Twitterze, że pozyskała 25 milionów dolarów, zwiększając całkowitą wycenę DeBank do 200 milionów dolarów. Oprócz Sequoia China, w rundzie finansowania uczestniczyły główne firmy inwestujące w kryptowaluty, takie jak Dragonfly, Hash Global i Youbi. Podwyżka obejmowała również strategiczne finansowanie od Coinbase Ventures, giełdy Crypto.com, dostawcy stablecoin Circle i producenta portfeli sprzętowych Ledger.

DeBank to portfel kryptowalutowy przeznaczony do śledzenia danych DeFi, w tym zdecentralizowanych aplikacji lub giełd (DEX) i stóp procentowych DeFi. Pozwala również użytkownikom na nawigację i zarządzanie różnymi aktywami i projektami DeFi. Platforma obejmuje analitykę dla zdecentralizowanych protokołów pożyczkowych, stablecoinów, platform handlu marżowego i innych. DeBank pozwala użytkownikom śledzić 798 protokołów w 17 łańcuchach, takich jak Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Fantom, Avalanche i inne.

Koncepcja decentralizacji i DeFi staje się coraz bardziej popularna w Chinach w związku z nowymi ograniczeniami wprowadzanymi w tym kraju.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0