Fundacja Dogecoin współpracuje ze współzałożycielem Ethereum

27 grudnia 2021

Nowa wersja DOGE PoS ma na celu umożliwienie każdemu otrzymanie nagród za wkład w prowadzenie sieci.

The Dogecoin Foundation, organizacja non-profit stojąca za kryptowalutą opartą na memach Dogecoin (DOGE), pracuje nad mechanizmem stakowania we współpracy z współzałożycielem Ethereum Vitalikiem Buterinem.

23 grudnia 2021 r. Fundacja opublikowała swoją Dogecoin Trailmap, czyli „psi szlak”, który podmiot chce zbadać i który jego zdaniem przyczyni się do sukcesu Dogecoina. W ramach tej mapy, Fundacja Dogecoin współpracuje z Buterinem nad stworzeniem „unikalnej propozycji Doge” dla wersji proof-of-stake (PoS) „community staking”. Taka wersja pozwoliłaby wszystkim użytkownikom Dogecoin na stawianie swoich DOGE i otrzymywanie dodatkowych tokenów za wspieranie sieci, powiedziała Fundacja Dogecoin:

„[Wersja PoS] pozwoli wszystkim, nie tylko dużym graczom, uczestniczyć w sposób, który nagradza ich za wkład w prowadzenie sieci, a jednocześnie oddaje całą społeczność poprzez cele charytatywne” – napisano w komunikacie.

Fundacja Dogecoin przywróciła swój projekt w sierpniu 2021 roku po sześciu latach niemal zerowej aktywności medialnej. W ramach nowego zespołu fundacja wymieniła członków rady doradczej, w tym Buterina, współzałożyciela Dogecoin Billy’ego Markusa i dewelopera rdzenia Dogecoin Maxa Kellera. Interesy CEO Tesli i głównego fana DOGE Elona Muska miały być reprezentowane przez CEO Neuralink, Jareda Birchalla.

„Jak możecie sobie wyobrazić, wyruszenie w taką przygodę jest niemałym wyczynem i wciąż dopiero się rozkręcamy. Mamy już kilku wpływowych przyjaciół po naszej stronie i rosnącą grupę ludzi, którzy przygotowują się do poświęcenia czasu na rozwój tych projektów open-source” – czytamy w najnowszym poście fundacji.

Dogecoin został założony w 2014 roku przez inżynierów oprogramowania Billy’ego Markusa i Jacksona Palmera, którzy stworzyli system płatności DOGE

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0