Ethereum Classic na Coinbase? | Trwają testy

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy mogli kupować i sprzedawać Ethereum Classic na Coinbase. Giełda poinformowała o planach wprowadzenia do obrotu par z kryptowalutą Ethereum Classic (ETC).

Ethereum Classic ma zostać wprowadzone do handlu na Coinbase lada dzień. Giełda poinformowała społeczność o swoich planach przez Twittera 3 sierpnia 2018r. Juz dziś, tj. 07 sierpnia ETC ma być dostepne do kupna/ sprzedaży w ramach Coinbase Pro i Coinbase Prime.

Dzięki rosnącej popularnśsci Ethereum Classic Coinbase liczy na zwiększenie wolumenu transakcji i jednoczesny wzrost wyceny kryptowaluty.

W komunikacie na Twitterze Coinbase poinformowało , że

Our engineering team is beginning final testing of Ethereum Classic on Coinbase products. We expect final testing to be completed by Tuesday, August 7, at which point we expect to announce that we’re ready to accept inbound transfers of ETC.”

„Nasz zespół rozpoczął finalne testy Ethereum Classic w ramach Coinbase. Spodziewamy się, że ostatecznie testy zostaną zakończone 7 sierpnia. Jak tylko to się stanie poinformujemy o gotowości wprowadzenia ETC do obrotu”. (tłum. Red.)

Coinbase przeprowadzało testy z udziałem ETC już w wcześniej w tym roku, w lipcu. Coinbase interesowało się intergacją w ramach m.in. 0X (ZRX), Basic Attention Token (BAT), Cardano (ADA), Stellar Lumens (XLM) oraz Zcash (ZEC). Świadczy to nie tylko o zainteresowaniu Coinbase rozszerzeniem portfolio kryptowalut, ale również zwiększeniem dostepności głównych tokenów.

Podziel się swoja opinią na ten temat.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0