FlyingAtom wspiera młodych sportowców. Poznaliśmy nowego Ambasadora marki!

6 kwietnia 2022

Do grona ambasadorów FlyingAtom, grupy młodych, uzdolnionych, nieprzeciętnych osób dołączył właśnie kolejny sportowiec. Wsparcie grupy FlyingAtom obejmie Jarka Janowskiego, napastnika z akademii piłkarskiej Escola Varsovia.

Kim jest Jarek Janowski?

To 17-letni młody piłkarz od 4 lat reprezentujący barwy klubu Escola Varsovia. Jarek przygodę z piłką nożną rozpoczął w akademii Legii Warszawa, uczestniczył również w zgrupowaniu akademii młodych orłów. Piłkarz występuje w Centralnej Lidze Juniorów U17 oraz wspiera starsze zespoły Escola Varsovia. Na początku 2022 roku podpisał umowę z agencją Escola PRO, która dba o dalszy rozwój jego kariery.

Jarek odpowiedział na nasze pytania:

Redakcja: Skąd wzięła się twoja pasja do piłki nożnej?

Jarek Janowski: Zaczęła się ona bardzo wcześnie, ponieważ gram w piłkę od 4 roku życia. W dzieciństwie często oglądałem Leo Messiego, który bardzo mi imponował. Bardzo szybko został moim idolem i na nim się wzoruję w mojej grze.

Redakcja: Jaki jest twój wymarzony klub piłkarski, w którym chciałbyś występować?

Jarek Janowski: Mój plan jest prosty, chce zostać najlepszym napastnikiem i dostać się do jednego z topowych zachodnich klubów. Nie mam jednak tego jednego wymarzonego.

W swojej piłkarskiej karierze Jarek nie jest odosobniony. Wspiera go jego agent Jakub Wilczyński z agencji Escola PRO.

„Jarek to charakterny napastnik, na boisku nikomu nie odpuszcza i widzimy w nim duży potencjał. Współpraca z Jarkiem układa się bardzo dobrze, wiele rozumie, mamy plan, który będziemy wspólnie uskuteczniać dla rozwoju jego kariery piłkarskiej.”

Wsparcie uzdolnionej młodzieży

Dla niektórych osób inicjatywa wsparcia młodych sportowców przez firmę z branży kryptowalut może być zaskakująca. FlyingAtom kojarzony jest przede wszystkim z kantorami, bitomatami i złotymi monetami. Jednak żadna z tych działalności nie ma bezpośredniego połączenia ze sportem. Skąd więc pomysł na takie współprace?

Zadaliśmy pytanie Dawidowi Muszyńskiemu, CEO FlyingAtom, dlaczego zdecydował się na taką sportową inicjatywę.

“Sportowcy natrafiają często na duże bariery finansowe, które nie pozwalają im w pełni się rozwijać. Dlatego zdecydowaliśmy się wspierać młodych, zdolnych, obiecujących zawodników. Widzimy w Jarku duży talent i determinację do osiągnięcia sukcesu. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie będzie cegiełką dołożoną do jego rozwoju. Życzymy Jarkowi sukcesów i spełnienia piłkarskich marzeń”.

Dawid Muszyński

FlyingAtom nie ogranicza się jedynie do indywidualnego wsparcia wybranych zawodników. Od 2021 roku FlyingAtom jest oficjalnym sponsorem akademii i klubu piłkarskiego Escola Varsovia.

Jarek Janowski jest już drugim Ambasadorem FlyingAtom ogłoszonym w ramach tej inicjatywy wsparcia młodych i uzdolnionych osób. Kilka tygodni temu ambasadorem został mistrz szachowy Dawid Czerw. Według zapowiedzi FlyingAtom wkrótce podzieli się z nami wieloma kolejnymi talentami z różnych dyscyplin sportu. Efekty wspólnych działań sportowców i firmy można obserwować na profilu Ambasadorów FlyingAtom w serwisie Instagram.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0