Współzałożyciel Ethereum na liście magazynu „Time”

20 września 2021

Vitalik Buterin znalazł się na stworzonej przez czasopismo liście 100 najbardziej wpływowych osób w 2021 roku

Magazyn określił współzałożyciela Ethereum jako jedną z najbardziej wpływowych osób w 2021 roku, obok muzyków, światowych liderów, aktywistów i innych postaci. Na liście innowatorów „Time’a” Buterin jest wymieniany wraz z dyrektorem generalnym Nvidii Jensenem Huangiem, dyrektorem generalnym Tesli i zwolenniiem Dogecoina (DOGE) Elonem Muskiem i wieloma innymi osobami. W swoim profilu na temat współzałożyciela Ethereum współzałożyciel Reddit, Alexis Ohanian, porównał rolę Buterina w budowaniu sieci Ethereum do kapitalizacji rynkowej przekraczającej 400 miliardów dolarów i podkreślił napędzanie przez niego rozwoju zdecentralizowanych aplikacji i niezamiennych tokenów lub NFT. – Żadna osoba nie byłaby w stanie wymyślić wszystkich zastosowań Ethereum, ale do rozpoczęcia pracy potrzebny był pomysł jednej osoby – powiedział Ohanian. – Stamtąd otworzył się nowy świat i dał początek nowym sposobom wykorzystania technologii blockchain – dodał.

W ostatnim czasie magazyn „Time” stał się bardziej otwarty zarówno na informowanie o zjawiskach zachodzących w przestrzeni kryptograficznej, jak i akceptowanie jej we własnym biznesie. W marcu 2021 r. „Time” poinformował, że zamierza zatrudnić dyrektora finansowego, który posiada wiedzę na temat Bitcoina i kryptowalut oraz wystawił na aukcję trzy NFT inspirowane niektórymi okładkami swoich magazynów. Miesiąc później magazyn w dalszym ciągu integrował kryptowaluty ze swoją działalnością, ogłaszając, że będzie akceptować płatności kryptograficzne za subskrypcje cyfrowe. Ponadto, w ramach partnerstwa z menedżerem funduszu Grayscale, „Time” poinformowało, że zachowa Bitcoin (BTC) – otrzymany jako zapłata za edukacyjną serię filmów – w swoich bilansach. – Nasza firma nie jest nawet w pierwszej fazie tego, co chcemy zrobić z kryptowalutami – powiedział prezes spółki Keith Grossman w wywiadzie z 13 września 2021 r.

Wydany po raz pierwszy w 1923 r. magazyn „Time” jest uznawany za medialną instytucję w Stanach Zjednoczonych, zajmującą się profilowaniem wpływowych postaci i firm. Magazyn tygodniowo ma 20 milionów subskrybentów na całym świecie.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0