Bitcoine wciąż idzie w dół – Tragiczna sytuacja czy super okazja?

30 września 2019

Wiele osób jeszcze parę miesięcy temu zastanawiało się nad tą inwestycją i zakupem sprawdzonych kryptowalut, wtedy nie był to dobry moment na taką decyzję, ale teraz powstała idealna okazja na zainwestowanie w bitcoiny.

Oczywistym jest, że rynek kryptowalut, a przede wszystkim Bitcoina charakteryzuje duża zmienność, jak widzimy po minionym tygodniu spadki mogą być szybkie i drastyczne, jedni na pewno nad tym ubolewają, ale dla osób chcących zacząć inwestycję lub poszerzyć swój portfel jest to idealny moment, bo kiedy kupować jak nie w momencie otrzymania prawie 30% rabatu na swój ulubiony produkt! Więcej na ten temat znajdziecie tutaj > https://bithub.pl/artykuly/crypto-brawl-black-friday-is-here-czas-na-zakupy/

Czy to jeden z najlepszych momentów na zakup Bitcoina?

Na pewno „idealnych” sytuacji na zakup Bitcoina jest kilka, np. zgodnie z analizą Willy’go Woo. Według znanego i cenionego analityka najlepszym momentem na powiększanie bitcoinowego portfela jest ten kiedy „difficulty ribbon” (tzw. wstęga trudności, która pokazuje średnią aktywność wydobycia) staje się bardzo cienka lub zmienia wartość na ujemną. 

Bez wątpienia obecna sytuacja na giełdzie kryptowalut jest wywołana inną przyczyną niż spadek w aktywności wydobycia, dlatego też pojawia się kolejny idealny moment( Bitcoin stracił 21%, Ethereum 24%, Bitcoin Cash 32%, Bitcoin SV 33%, Litecoin 27%, Dash 30%), aby chwycić za portfel i rzucić się w wir zakupów, bo kiedy jak nie teraz?!

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0