Alchemy Pay z licencją w Indonezji

28 lutego 2023

Popularna bramka kryptowalutowa uzyskała licencję od banku centralnego Indonezji na obsługę przekazów pieniężnych i transferów funduszy we współpracy z lokalną firmą fintech Berkah Digital Pembayaran.

Bank Indonezji wydał licencje zarówno dla Alchemy Pay, jak też platformie Berkah Digital BDPay, umożliwiając firmom oferowanie lepszych metod wypłat i zmniejszenie powiązanych kosztów operacyjnych.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na oficjalnej stronie Banku Indonezji, Berkah Digital został wymieniony jako dostawca usług płatniczych w kategorii licencji trzeciej. Firma znana jest głównie z platformy BDPay, która oferuje klientom detalicznym i korporacyjnym lokalne i transgraniczne usługi przekazów pieniężnych. Platforma zapewnia również usługi płacowe dla klientów i przelewy za pośrednictwem interfejsów programowania aplikacji bankowych, umożliwiając użytkownikom dokonywanie przelewów do 136 banków w Indonezji.

On-ramp kryptowalutowy Alchemy Pay obsługuje płatności za pośrednictwem Mastercard, Visa, Google Pay, Apple Pay i wielu innych regionalnych portfeli mobilnych, takich jak BDPay. Platforma jak na razie działa w 173 krajach.

Założona w 2018 roku w Singapurze, Alchemy Pay to główna globalna platforma płatności kryptowalutowych znana z partnerstwa z gigantami kryptowalutowymi, takimi jak giełda Binance. Firma obsługuje również własny token użytkowy, Alchemy Pay (ACH), emitowany na blockchainie Ethereum. ACH jest główną częścią sieci Alchemy Pay, zapewniając opłaty za transakcje, nagrody sieciowe i inne procesy.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0