Binance dołączyło do Izby Gospodarczej Handlu Cyfrowego

27 grudnia 2022

Firma przystąpiła do Chamber of Digital Commerce, amerykańskiej grupy lobbingowej branży kryptowalutowej.

Wiceprezes Binance ds. publicznych, Joanne Kubba, wyraziła nadzieję, że współpraca pomoże w stworzeniu jasnych regulacji dla branży kryptowalutowej w Stanach Zjednoczonych. – Jako organizacja znajdująca się w samym sercu szybkiego wzrostu branży i złożonego środowiska regulacyjnego, praca ręka w rękę z decydentami, organami regulacyjnymi i grupami branżowymi, takimi jak Izba, jest niezbędna dla Binance. Taka praca jest fundamentalna dla naszej wspólnej misji wspierania zrównoważonego rozwoju rozsądnych regulacji dla kryptowalut i blockchain, co ostatecznie zapewnia ochronę użytkowników – wyjaśniła.

Izba Gospodarcza Handlu Cyfrowego opowiada się za różnymi politykami publicznymi, w tym za parytetem podatkowym dla aktywów cyfrowych, regulacjami dotyczącymi przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy / poznania klienta dla giełd kryptowalutowych, zwiększoną jasnością regulacyjną dla tokenów bezpieczeństwa oraz badaniami nad walutami cyfrowymi banków centralnych. Poprzez swój komitet działań politycznych Izba dokonała wpłat na rzecz trzech kandydatów do Kongresu w 2022 roku – republikańskiego przedstawiciela Patricka McHenry’ego z North Carlina; republikańskiego kandydata do Senatu Blake’a Mastersa z Arizony; i demokratycznego senatora Rona Wydena z Oregonu.

Od czasu upadku FTX Binance znalazło się pod szczególną kontrolą organów państwowych ze względu na to, że jest giełdą o dużym wolumenie, która nie ma wyraźnej lokalizacji geograficznej lub statusu regulacyjnego. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo, chcąc udowodnić, że jest firmą wypłacalną i godną zaufania, wydało dokument proof-of-reserve. 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0