Binance rozpoczyna wysyłkę swoich kart w Europie

16 grudnia 2020

Największa na świecie giełda kryptowalut rozpoczęła wysyłanie swoich kart kryptograficznych Visa Binance do klientów w Europejskim Obszarze Gospodarczym.

Mieszkańcy Europejskiego Obszaru Gospodarczego mogą już zamawiać karty Binance lub dokończyć rozpoczęty wcześniej proces dostawy. Binance Card pozwoli swoim użytkownikom wydawać dziennie do 8700 euro i pobierać do 290 euro w bankomatach. Ponadto posiadacze kart będą uprawnieni do uzyskania do 8% zwrotu gotówki za swoje zakupy – jednak by skorzystać z tej oferty wymagane będzie posiadanie znacznej ilości monet.

Wśród innych zalet swojej fizycznej karty Binance wymienia fakt, że jest bezpłatna i za jej użytkowanie do 2021 roku nie będzie opłat. Giełda promuje swój najnowszy produkt jako „najbardziej niesamowitą kartę w Twoim portfelu”.

Od czasu ogłoszenia planów dotyczących Visa Binance firma aktywnie ją promuje. Firma ogłosiła, że jej fizyczne karty obsługują teraz Ethereum (ETH). „Od teraz możesz kupować to, co kochasz za pomocą Ethereum. Po prostu przenieś je do portfela karty i przesuń jego pozycję nad pozostałymi, aby uczynić go preferowanym środkiem płatniczym ”- to jeden z reklamowych sloganów. Po wprowadzeniu karty w Europejskim Obszarze Gospodarczym spółka zamierza poszerzać zakres świadczonych przez siebie usług.

Jak donosi serwis Decrypt, Binance w ostatnim czasie przejęło Swipe, wielowalutowy portfel cyfrowy i platformę kart debetowych Visa, rozszerzając w lipcu br. swoje plany dotyczące kryptograficznej karty debetowej. Jednak użytkownicy Swipe odkryli, że ich istniejące już portfele kart nie są kompatybilne z Binance Card. „Przykro nam się do tego przyznać, ale nie jest możliwe posiadanie karty Binance i Swipe, ponieważ mają one tego samego wystawcę” – to treść komunikatu jakie opublikował oddział Binance Nederlands.

Binance to platforma do szybkiego kupowania i sprzedawania kryptowalut. Jej użytkownicy mogą kupić Bitcoina i inne kryptowaluty korzystając z szerokiej gamy opcji płatności, w tym przelewu bankowego, karty kredytowej lub debetowej, a także gotówki. Serwis ułatwia kupowanie kryptowalut za pomocą dolarów amerykańskich, euro, funta szterlinga i innych walut fiducjarnych. Do zakupu krypto w serwisie można też użyć stablecoinów, takich jak Binance USD (BUSD), Coinbase USD Coin (USDC), PAXOS (PAX), Tether (USDT) oraz True USD.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0