Bit.Store pozyskało fundusze od liderów branży

7 lutego 2022

Aplikacja do inwestowania w aktywa cyfrowe otrzymała finansowanie z pierwszego funduszu ekosystemu Blockchain Infrastructure Alliance (BIA) o wartości 50 milionów dolarów.

Środki zostały wpłacone przez tak znane podmioty branży kryptowalutowej, jak Alchemy Pay, Algorand, Avalanche, Near i Polygon. Jednocześnie Bit.Store świętuje nową inwestycję, niedawną pierwszą ofertę wymiany Huobi Global i pierwszą zdecentralizowaną ofertę wymiany ACY Finance swojego tokena STORE, oferując zrzut tokena. Zrzut będzie dostępny dla zwolenników społeczności członków założycieli BIA, Alchemy Pay i Near Protocol.

Od uruchomienia w 2020 roku i dzięki przyjaznej dla początkujących użytkowników aplikacji, Bit.Store w stosunkowo krótkim czasie odniósł duży sukces. Obecnie aplikacja ma ponad 500 tysięcy aktywnych użytkowników w całej Europie i Azji Południowo-Wschodniej, a zakres jej działania rozszerza się na rynki na całym świecie. Bit.Store jest również konkurencyjny względem podobnych platform poprzez pomysłowe wykorzystanie elementów społecznych i eksplorowanie nowego modelu „SocialFi”.

Element społecznościowy w finansach jest udowodniony przez różnorodność funkcji, które obejmują fora, think tanki i strategie handlowe udostępniane przez ekspertów. Pozwala to początkującym korzystać z doświadczenia weteranów, a także umożliwia ekspertom zarabianie na ich wkładzie w platformę. Aplikacja posiada również wiele grup i forów do dyskusji handlowych, jak również aktualne wiadomości i elementy edukacyjne.

W najbliższym czasie Alchemy Pay i Near Protocol mają ogłosić na swoich stronach warunki zrzutu, w ramach którego tokeny STORE zostaną przyznane członkom ich społeczności. Token STORE będzie można wykorzystać do stakowania lub yield farming w aplikacji oraz do uzyskania dostępu do różnych korzyści w ekosystemie, w tym zniżek opłat oraz dostępu do niektórych ekspertów handlowych i strategii.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0