YouHodler wspiera 10 nowych tokenów

29 stycznia 2022

Platforma fintech dodała dziesięć nowych monet do stakingu, handlu i pożyczek kryptowalutowych.

YouHodler ogłosiło wsparcie dla Avalanche (AVAX), 1inch Network (1INCH), PancakeSwap (CAKE), Cosmos (ATOM), BitTorrent (BTT), Filecoin (FIL), Near Protocol (NEAR) i Elrond (EGLD). Dodatkowo, YouHodler będzie pierwszą w historii usługą, która zapłaci do 5,5 proc. odsetek od Zilliqa (ZIL) i FTX Token (FTT).

YouHodler zapewnia wiele sposobów na czerpanie zysków z aktywów cyfrowych, w szczególności z kont oszczędnościowych kryptowalut. Po zdeponowaniu środków na kryptowalutowym koncie oszczędnościowym użytkownika rozpoczyna się pierwszy tygodniowy okres płatności. Pod koniec każdego tygodnia zarobiona kwota jest wpłacana bezpośrednio na konto użytkownika.

Wszystkie dodane tokeny są zaufane przez użytkowników i są obecne na liście top 100 CoinMarketCap. YouHodler wypłaca już odsetki od depozytów Bitcoin (BTC), PAX Gold (PAXG), USD Coin (USDC), True USD (TUSD), Tether (USDT), Huobi USD (HUSD), Pax Dollar (USDP), Binance Coin (BNB), Huobi Token (HT), XRP, Stellar (XLM) i Ether (ETH). Wszystkie środki kryptowalutowe na YouHodler są zabezpieczone za pomocą najlepszych praktyk w branży i rozwiązań powierniczych opracowanych przez Ledger Vault i Fireblocks.

– Zdecentralizowane finanse (DeFi) pozwalają konsumentom zarabiać na odsetkach od ich kapitału poprzez rolnictwo i tyczenie, ale proces ten jest trudny i nie jest przyjazny dla użytkownika. A w przypadku stakowania, musisz zablokować dwa razy więcej środków niż mógłbyś chcieć, ponieważ potrzebujesz zarówno tokena, jak i USDT. Widzimy duży popyt na te konkretne projekty: Mają one rosnące społeczności, a my jako scentralizowana platforma DeFi chcemy zdjąć ciężar z naszych użytkowników i pozwolić im czerpać korzyści z tej gospodarki – tłumaczy Ilja Wolkow, szef i współzałożyciel YouHodler.

Rozwiązania YouHodler otwierają połączenia między kryptowalutami a światem rzeczywistym, pozwalając ludziom korzystać ze swoich aktywów kryptowalutowych bez ich wydawania. Dzięki platformie użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty w dowolnym momencie, używać ich do zakupów lub umieszczać je na koncie nagród, aby wygenerować 12 proc. stopy zwrotu. Dodatkowo mogą wymieniać kryptowaluty, fiat i stablecoiny, a także uzyskać natychmiastowe pożyczki gotówkowe i kryptowalutowe z ich aktywami kryptowalutowymi działającymi jako zabezpieczenie.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0