Brytyjski uniwersytet dołącza do rady zarządzającej Hedera Hasgraph

19 sierpnia 2021

Hedera Hashgraph oficjalnie ogłosiła London School of Economics and Political Science jako swojego najnowszego członka rady zarządzającej w zbiorowej dążeniu do promowania dobra społecznego.

London School of Economics and Political Science (LSE) oficjalnie dołączyło do grona 39 członków globalnej rady zarządzającej Hedera Hashgraph, potwierdzając swoją pozycję jako druga instytucja akademicka wspierająca platformę blockchain po przyjęciu na University College London w 2020 roku.

Hedera Hashgraph to technologia rozproszonej księgi klasy korporacyjnej, zaprojektowana w celu wspierania tworzenia nowych i istniejących aplikacji internetowych w zdecentralizowanej gospodarce. Członkowie zarządzającego konsorcjum, w skład którego wchodzą uznani liderzy branży, tacy jak między innymi Google, IBM, Boeing i Chainlink Labs, zobowiązują się wspierać ambicje Hedery w zakresie rozwoju zdecentralizowanej sieci księgowej o otwartym kodzie źródłowym. Członkowie wypełniają ten obowiązek, tworząc i utrzymując węzły na publicznym blockchainie, oddając głosy na krytyczne decyzje dotyczące oprogramowania, a także zwiększając rozgłos pracy platformy. Model członkostwa jest napędzany przez trzyletni system rotacji, aby zapewnić zachowanie zasad demokratycznych.

Reprezentowana w tym przedsięwzięciu przez edukacyjne ramię filantropijne LSE Enterprise — mające na celu „umożliwienie i ułatwienie wykorzystania wiedzy akademickiej i zasobów intelektualnych” — instytucja skoncentruje się na postępie w rozwoju w obszarach technologii blockchain i rozproszonej księgi (DLT).
Posiadając już silną wiedzę na temat tych wschodzących sektorów dzięki współpracy z organami regulacyjnymi i bankami centralnymi, posunięcie to będzie dalej wspierać jego ambicje w zakresie przekształcenia badań akademickich w zastosowania w świecie rzeczywistym. W praktyce studenci i wykładowcy LSE będą mieli możliwość uczestniczenia w hackathonach, seminariach poświęconych przywództwu i inicjatywom badawczym w celu poszerzenia wiedzy na temat technologii w sektorze.

– Pandemia COVID-19 i kryzys klimatyczny pokazują potrzebę zbadania nowych modeli i rozwiązań dotyczących sposobu, w jaki organizacje i firmy działają i współpracują w sposób zrównoważony w coraz niepewnych czasach. Dołączenie do Rady Zarządzającej Hedery wśród 21 innych wiodących przedsiębiorstw zapewni naukowcom LSE możliwości w zakresie badań i innowacji, aby znaleźć się na czele myślowego przywództwa w społecznie wpływowych nowych strukturach zarządzania platformami Web 3.0 – powiedział Thamim Ahmed, pracownik naukowy w LSE.

Carsten Sørensen, profesor nadzwyczajny systemów informatycznych i innowacji w LSE, również podzielił się swoimi przemyśleniami na temat partnerstwa. – Dołączenie do Rady Zarządzającej Hedery stanowi znaczący krok naprzód w poszerzaniu naszej współpracy badawczej i dzieleniu się wiedzą na temat transformacji cyfrowej. Czyniąc to, dążymy do znacznego rozszerzenia naszego śladu badawczego w zrozumieniu, w jaki sposób DLT i blockchain mogą mieć pozytywny wpływ na społeczeństwo w pionierskich, zrównoważonych projektach cyfrowych – dodał.

Dyrektor generalny i współzałożyciel Hedera Hashgraph, Mance Harmon, stwierdził: – Jako światowej sławy, najwyżej oceniana instytucja akademicka, włączenie LSE do Rady Zarządzającej Hedery jest fantastycznym osiągnięciem dla naszej społeczności i całej zdecentralizowanej gospodarki.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0