Bybit planuje kolejne zwolnienia pracowników

6 grudnia 2022

Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit, ogłosił plan reorganizacji firmy, który zakłada gwałtowną redukcję zatrudnienia w przedsiębiorstwie.

Zhou ogłosił plan reorganizacji w czasie przedłużającego się rynku niedźwiedzia. Plan zakłada gwałtowną redukcję siły roboczej firmy. – Wszyscy jesteśmy zasmuceni faktem, że ta reorganizacja dotknie wielu naszych drogich Bybuddies i niektórych z naszych najstarszych przyjaciół – powiedział.

Wiadomo już, że zwolnienia obejmą 30 proc. obecnych pracowników firmy. Ci, którzy bedą zmuszeni odejść z przedsiębiorstwa, otrzymają równowartość trzymiesięcznego wynagrodzenia. Przypomnijmy, że pierwsza fala zwolnień w przedsiębiorstwie miała miejsce w czerwcu 2022 r. – jako powód firma podała wówczas niezrównoważony wzrost. Warto podkreślić, że w ciągu dwóch lat liczba pracowników Bybit wzrosła z kilkuset do ponad 2 tysięcy.

Ogłaszając kolejną redukcję zatrudnienia, Zhou wyraził swoja wolę. aby proces odchodzenia pracowników był jak najbardziej płynny. – Ważne jest, aby upewnić się, że Bybit ma odpowiednią strukturę i zasoby, aby nawigować po spowolnieniu rynku oraz, ze firma jest wystarczająco zwinna, aby wykorzystać wiele możliwości, które są przed nami – podkreślił.

24 listopada 2022 r. Bybit uruchomił fundusz wsparcia o wartości 100 milionów dolarów, aby zapewnić płynność traderom instytucjonalnym po upadku FTX. Fundusz został udostępniony kwalifikującym się animatorom rynku i instytucjom zajmującym się handlem wysokiej częstotliwości i dystrybuowany z oprocentowaniem 0 proc. Maksymalna kwota dystrybuowana na jednego wnioskodawcę wynosiła 10 milionów dolarów, pod warunkiem, że środki zostaną wykorzystane na spot i Tether USDT

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0