CasperLabs stworzy prokokół blockchain dla chińskiego miasta

Firma zajmująca się oprogramowaniem blockchain, ogłosiła partnerstwo z chińską firmą Blockchain-based Service Network.

Dzięki umowie, która została wybita jako token niezbywalny (NFT), Casper Network zostanie dodany jako blockchain z wyboru do łańcucha miasta Fuzhou do użytku w publicznych i prywatnych projektach rozwoju infrastruktury kryptowalutowej w regionie. Zostanie on nazwany „Fuzhou Chain powered by Casper”.

Kluczową rolę w doprowadzeniu do zawarcia umowy między Casper i miastem Fuzhou odegrała firma RockTree Capital, przedsiębiorstwo inwestycyjne z siedzibą w Nowym Jorku.

Jak poinformowały obie strony, głównym celem partnerstwa jest umożliwienie BSN czerpania korzyści ze skalowalności, bezpieczeństwa i decentralizacji Caspera, a także wykorzystania protokołu open-permissioned blockchain (OPB) w celu wyeliminowania potrzeby korzystania z kryptowalut do uiszczania opłat za gaz. Od momentu uruchomienia w 2019 r., BSN rozszerzył się do ponad 120 publicznych węzłów miejskich w całych Chinach, służących jako centra danych uruchamiające i przetwarzające transakcje na swoich parasolowych sieciach blockchain.

  • Dzięki współpracy z CasperLabs, Blockchain-based Service Network zyskuje na skalowalności, bezpieczeństwie i decentralizacji Casper. Wykorzystanie OPB eliminuje użycie kryptowalut do uiszczania opłat za gaz. Wszystko razem sprawia, że dla programistów w Fuzhou i okolicach generowanie publicznych i prywatnych aplikacji blockchain jest znacznie prostsze przy niższych kosztach – powiedział Mrinal Manohar, współzałożyciel i dyrektor generalny CasperLabs.
We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0