CasperLabs stworzy prokokół blockchain dla chińskiego miasta

22 stycznia 2022

Firma zajmująca się oprogramowaniem blockchain, ogłosiła partnerstwo z chińską firmą Blockchain-based Service Network.

Dzięki umowie, która została wybita jako token niezbywalny (NFT), Casper Network zostanie dodany jako blockchain z wyboru do łańcucha miasta Fuzhou do użytku w publicznych i prywatnych projektach rozwoju infrastruktury kryptowalutowej w regionie. Zostanie on nazwany „Fuzhou Chain powered by Casper”.

Kluczową rolę w doprowadzeniu do zawarcia umowy między Casper i miastem Fuzhou odegrała firma RockTree Capital, przedsiębiorstwo inwestycyjne z siedzibą w Nowym Jorku.

Jak poinformowały obie strony, głównym celem partnerstwa jest umożliwienie BSN czerpania korzyści ze skalowalności, bezpieczeństwa i decentralizacji Caspera, a także wykorzystania protokołu open-permissioned blockchain (OPB) w celu wyeliminowania potrzeby korzystania z kryptowalut do uiszczania opłat za gaz. Od momentu uruchomienia w 2019 r., BSN rozszerzył się do ponad 120 publicznych węzłów miejskich w całych Chinach, służących jako centra danych uruchamiające i przetwarzające transakcje na swoich parasolowych sieciach blockchain.

  • Dzięki współpracy z CasperLabs, Blockchain-based Service Network zyskuje na skalowalności, bezpieczeństwie i decentralizacji Casper. Wykorzystanie OPB eliminuje użycie kryptowalut do uiszczania opłat za gaz. Wszystko razem sprawia, że dla programistów w Fuzhou i okolicach generowanie publicznych i prywatnych aplikacji blockchain jest znacznie prostsze przy niższych kosztach – powiedział Mrinal Manohar, współzałożyciel i dyrektor generalny CasperLabs.
We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0