Cion Digital zbiera fundusze na rozbudowę platformy

10 stycznia 2022

Firma pozyskała 12 milionów dolarów w kapitale zalążkowym, aby rozwijać swoje rozwiązania finansowania opartego na kryptowalutach.

Firma, która jesy autorem platformy orkiestracji blockchain SaaS dla przedsiębiorstw, poinformowała, że zamkneła swoją ostatnią rundę finansowania zalążkowego na poziomie 12 milionów dolarów. Runda ta była nadzorowana przez Green Visor Capital i 645 Ventures, które od tego czasu dołączyły do zarządu Cion Digital. W operacji brały również udział takie podmioty jak Cota Capital, Epic Ventures, Hourglass Capital Partners, BAT Ventures, Greycroft i Ulu Ventures.

Po podniesieniu kapitału, firma poinformowała, że zamierza przeznaczyć pozyskane fundusze na swoje nowe centrum zasobów i rozwoju w Pune w Indiach w celu dalszej rozbudowy infrastruktury płatniczej projektu. Zespół ma nadzieję na wprowadzenie nowych metod adopcji kryptowalut do tradycyjnych usług finansowych w ramach ich obecnej platformy orkiestracji. Dodatkowo, fundusze zostaną wykorzystane do forsowania nowych standardów w zakresie interoperacyjności.

Według współzałożyciela Cion Digital, Snehala Fulzele, model biznesowy będzie składał się ze stałej, miesięcznej opłaty za platformę oraz opłaty transakcyjnej, która skaluje się wraz z liczbą przetwarzanych aktywów cyfrowych.

Przedstawiciele Cion Digital zamierzają wykorzystać rozszerzone funkcje, aby dotrzeć do szerszej, bardziej zróżnicowanej puli klientów. Obejmą one protokół pożyczkowy fintech, który zapewni łatwy sposób na inwestowanie w kryptowaluty, umożliwi klientom zaciąganie pożyczek fiat przy użyciu kryptowalut jako zabezpieczenia, a także skierowany do młodszych konsumentów protokół do handlu pojazdami, który jest w stanie stworzyć plan finansowania kryptowalutowego.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0