CoinJar współpracuje z Mastercard w zakresie kart kryptograficznych

Australijska giełda kryptograficzna została udostępniona za pośrednictwem kart cyfrowych i fizycznych i będzie obsługiwać transakcje typu fiat dla 30 kryptowalut.

Mastercard konsekwentnie trafia na nagłówki gazet, zwiększając wysiłki na rzecz oferowania usług kryptograficznych na całym świecie. W ramach nowego partnerstwa z CoinJar, firma umożliwi rynkowi australijskiemu wydawanie kryptowalut w ramach swojej infrastruktury fiducjarnej. W poście na blogu CoinJar podkreślono, że nowo wprowadzona karta CoinJar pozwoli użytkownikom dokonywać zakupów w krypto „wszędzie, gdzie akceptowana jest karta Mastercard”.

Karta CoinJar zostanie udostępniona użytkownikom za pośrednictwem kart cyfrowych i fizycznych oraz integracji Apple Pay i Google Pay. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią karta obsługuje 30 kryptowalut, w tym tak znane, jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH) i XRP.

Po tym, jak użytkownicy wybiorą preferowaną kryptowalutę do płatności, CoinJar zamieni krypto na dolary australijskie przed dokonaniem transakcji. W firmowym komunikacie podkreślono, że „brak bieżących opłat i niski 1% współczynnik konwersji — zwracany klientom za pośrednictwem wewnętrznego programu nagród”. Dyrektor generalny CoinJar, Asher Tan, powiedział, że nowe partnerstwo zapewnia użytkownikom codzienną funkcjonalność kryptograficzną.

Użytkownicy mogą nabyć kartę CoinJar tylko z wewnętrznej aplikacji firmy, która zaktualizowała swoje warunki korzystania z usługi „aby uwzględnić kartę CoinJar i nowy proces składania skarg”.

Mastercard ogłosił niedawno partnerstwo z grupą firm kryptograficznych, aby pomóc uprościć konwersję kryptowaluty na fiat. Poprzez zaangażowanie Circle, Paxos, Evolve Bank & Trust, Metropolitan Commercial Bank, Uphold, BitPay, Apto Payments, i2c Inc. i Galileo Financial Technologies, Mastercard zamierza umożliwić swoim użytkownikom dostęp do kryptowalut. W tym celu zaangażowane strony wykorzystałyby monetę USD (USDC), aby przeciwdziałać zmienności widocznej w przestrzeni kryptograficznej. Wraz z Mastercard, Visa zintensyfikowała również wysiłki na rzecz oferowania usług skoncentrowanych na kryptowalutach w Australii dzięki karcie debetowej Bitcoin, która obsługuje transakcje dla głównych altcoinów.

Założona w 2013 r. CoinJar jest jedną z najdłużej działających giełd cyfrowych walut na świecie. Usługi firmy pozwalają użytkownikom kupować, sprzedawać, przechowywać i wydawać zasoby cyfrowe.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0