Crypto​.com czołową aplikacją w sklepie Google Play w USA

Aplikacja popularnej giełdy kryptowalut zyskuje na popularności.

Jak wynika z danych Sklepu Google Play, aplikacja Crypto.com pod koniec października 2021 r. była zdecydowanym liderem w rankingu pod względem liczby pobrań w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że udało jej się zająć pierwsze miejsce i strącić z niego popularną zwłaszcza wśród młodzieży aplikację TikTok. Co ciekawe, aplikacja giełdy kryptowalutowej Coinbase zajęła w zestawieniu trzecie miejsce (przed Cash App), a aplikacja Voyager Digital była dziesiąta – miało to miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak firma ogłosiła, że należąca do niej platforma handlowa będzie współpracować z drużyną koszykówki Dallas Mavericks.

Rosnąca popularność aplikacji mobilnej Crypto.com może być efektem rozpoczęcia przez giełdę kampanii reklamowej z udziałem aktora Matta Damona, dotychczas jednego z największych celebrytów, który zdecydował się firmować swoim nazwiskiem giełdę kryptowalut. Hasło kampanii reklamowej, w której Damon bierze udział brzmi „Fortuna sprzyja odważnym” i zostało ujawnione w ostatnim tygodniu października 2021 r. Inicjatorzy kampanii mają nadzieję, że dzięki niej uda się dotrzeć do potencjalnych użytkowników i nowych inwestorów w świecie kryptowalut.

Liczba pobrań aplikacji firmy może być postrzegana jako wskaźnik zainteresowania rynku. Podczas gdy Crypto.com zajmuje obecnie najwyższą pozycję w sklepie Google Play, aplikacja giełdy była trzecią najczęściej pobieraną w amerykańskim sklepie Apple App Store pod koniec października 2021 r.

Crypto.com to firma zajmująca się płatnościami i kryptowalutami. Przedsiębiorstwo posiada szerokie portfolio produktów konsumenckich, w tym aplikacje Crypto.com Wallet & Card, MCO Visa Card, Crypto Invest, Crypto.com Chain, a także Crypto Credit. Portfel Crypto.com pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać i płacić kryptowalutami, takimi jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB) i MCO i tokeny Crypto.com (CRO). Token CRO został wprowadzony do obiegu 21 listopada 2018 r. na Digifinex Exchange, czwartej co do wielkości giełdzie na świecie pod względem wolumenu obrotu, a następnie GOPAX 19 grudnia 2018 r. 20 listopada 2018 r. firma ogłosiła przeprowadzenie comiesięcznych Tokenów CRO dla posiadaczy tokenów MCO przez okres 5 lat, począwszy od 7 grudnia 2018 r.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0