Crypto​.com czołową aplikacją w sklepie Google Play w USA

2 listopada 2021

Aplikacja popularnej giełdy kryptowalut zyskuje na popularności.

Jak wynika z danych Sklepu Google Play, aplikacja Crypto.com pod koniec października 2021 r. była zdecydowanym liderem w rankingu pod względem liczby pobrań w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że udało jej się zająć pierwsze miejsce i strącić z niego popularną zwłaszcza wśród młodzieży aplikację TikTok. Co ciekawe, aplikacja giełdy kryptowalutowej Coinbase zajęła w zestawieniu trzecie miejsce (przed Cash App), a aplikacja Voyager Digital była dziesiąta – miało to miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak firma ogłosiła, że należąca do niej platforma handlowa będzie współpracować z drużyną koszykówki Dallas Mavericks.

Rosnąca popularność aplikacji mobilnej Crypto.com może być efektem rozpoczęcia przez giełdę kampanii reklamowej z udziałem aktora Matta Damona, dotychczas jednego z największych celebrytów, który zdecydował się firmować swoim nazwiskiem giełdę kryptowalut. Hasło kampanii reklamowej, w której Damon bierze udział brzmi „Fortuna sprzyja odważnym” i zostało ujawnione w ostatnim tygodniu października 2021 r. Inicjatorzy kampanii mają nadzieję, że dzięki niej uda się dotrzeć do potencjalnych użytkowników i nowych inwestorów w świecie kryptowalut.

Liczba pobrań aplikacji firmy może być postrzegana jako wskaźnik zainteresowania rynku. Podczas gdy Crypto.com zajmuje obecnie najwyższą pozycję w sklepie Google Play, aplikacja giełdy była trzecią najczęściej pobieraną w amerykańskim sklepie Apple App Store pod koniec października 2021 r.

Crypto.com to firma zajmująca się płatnościami i kryptowalutami. Przedsiębiorstwo posiada szerokie portfolio produktów konsumenckich, w tym aplikacje Crypto.com Wallet & Card, MCO Visa Card, Crypto Invest, Crypto.com Chain, a także Crypto Credit. Portfel Crypto.com pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać i płacić kryptowalutami, takimi jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB) i MCO i tokeny Crypto.com (CRO). Token CRO został wprowadzony do obiegu 21 listopada 2018 r. na Digifinex Exchange, czwartej co do wielkości giełdzie na świecie pod względem wolumenu obrotu, a następnie GOPAX 19 grudnia 2018 r. 20 listopada 2018 r. firma ogłosiła przeprowadzenie comiesięcznych Tokenów CRO dla posiadaczy tokenów MCO przez okres 5 lat, począwszy od 7 grudnia 2018 r.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0