Delphi Digital tworzy syndykat inwestycji NFT

16 maja 2021

Wielousługowa firma zajmująca się inwestowaniem w kryptowaluty, konsultingiem i badaniami poinformowała o uruchomieniu „Delphi InfinNFT”, nowego skrzydła inwestycyjnego skoncentrowanego na niezbywalnych tokenach i ekosystemie NFT.

Fundusz zainwestuje ponad 5 milionów dolarów w rynki NFT, DAO, tokeny społecznościowe, frakcjonalizację, infrastrukturę NFT i wszelkie inne nowe rozwiązania, które mogą pojawić się w trakcie cyklu inwestycyjnego konsorcjum, a zespół zostanie wzmocniony przez znanego kolekcjonera NFT, „Gmoney”.

Współzałożyciel Delphi, Yan Liberman, twierdzi, że firma jest gotowa przetrwać wszelkie spowolnienia. – Nasz fundusz koncentruje się na bardzo długiej perspektywie, więc zmienność jest mniejszym problemem. Właściwie myślimy o tym oportunistycznie, ponieważ może to być korzystne wejście cenowe – powiedział.

Jak zaznaczył, procesy inwestycyjne firmy nie będą musiały się zmieniać, aby dostosować się do nowej klasy aktywów. – Nasz proces inwestycyjny jest bardzo podobny do tego, który stosujemy w Delphi Ventures. Rozpoczyna się od szczegółowej analizy due diligence, a kończy na dużym komitecie inwestycyjnym, w którym wykorzystujemy nasze spektrum wiedzy, aby przeprowadzić wyczerpującą dyskusję na temat projektu i krajobrazu. Filozofia inwestycyjna jest również podobna, ponieważ chcemy wspierać najlepszych założycieli i pomysły we wszystkim, co ma do zaoferowania Delphi – dodał.

Twierdzenie firmy, że jest pierwszym funduszem skupiającym się na NFT w łańcuchu, spotkało się ze stwierdzeniem, że nie jest to prawdą. Jak zauwayli użytkownicy Twittera, to Flamingo DAO był pierwszym DAO utworzonym jako grupa inwestycyjna NFT, który w ostatnich miesiącach trafiała na pierwsze strony gazet dzięki drogim zakupom. Jest jednak mało prawdopodobne, by między grupami doszło do rywalizacji. Podczas gdy wiele inwestycji Flamingo DAO do tej pory dotyczyło bezpośrednio NFT, InfinNFT skupia się na infrastrukturze. – Planujemy inwestować zarówno w infrastrukturę NFT, jak i bezpośrednio w same NFT – podkreślił Liberman. –
Axies i generalnie NFT do gier to tylko jeden podsektor NFT, w który zamierzamy zainwestować. Jesteśmy niezwykle podekscytowani uruchomieniem tego funduszu – dodał.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0