Digitex ogłasza wprowadzenie nowego stablecoina

Bezpłatna giełda kryptowalut z natywnym tokenem DGTX ogłosiła uruchomienie nowego stablecoina DUSD.

DUSD ma stać się rodzimą walutą giełdy wraz z rozszerzeniem do wersji beta Digitex City w dniu 15 grudnia br. Będzie zabezpieczony tokenami DGTX oraz używany do wszystkich działań na giełdzie, w tym do transakcji futures z zerową opłatą, handlu walutami i kryptowalut, zakupów w mediach społecznościowych sieci oraz gier.

Jako stablecoin DUSD usunie zmienność, której handlowcy obecnie doświadczają na platformie podczas handlu tokenem DGTX. Ma to zachęcić handlowców z większymi saldami do wypróbowania wymiany. DUSD będzie również dostępny do zakupu za pomocą karty kredytowej, dzięki czemu proces wdrażania będzie łatwiejszy i wydajniejszy.

Oprócz flagowych rynków kontraktów terminowych i forex Digitex City uruchomi rynek kasowy kryptowalut z zerową opłatą, który początkowo będzie oferował ograniczone rynki sparowane z DUSD. Jednak giełda zamierza intensywnie rozbudowywać swoją ofertę wkrótce po uruchomieniu stablecioina, wymieniając szereg popularnych altcoinów dla rosnącej bazy użytkowników.

– Musimy zapewnić płynność na wszystkich tych rynkach, więc aktywnie zachęcamy naszą społeczność do udziału w tworzeniu DUSD – wyjąsnia Adam Todd, prezes Digitex. – Nie tylko zdobędą atrakcyjne nagrody za tworzenie DUSD, ale uczestnictwo wszystkich doprowadzi do ogromnego napływu popytu na DGTX. A nasze nagrody za wydobywanie płynności zachęcą ich do wykorzystania ich DUSD do tworzenia rynków na naszych rynkach, tworząc płynne rynki, które przyciągną więcej kupujących DUSD – dodaje.

1 milion DGTX dziennie będzie wypłacany animatorom rynku na giełdzie za pośrednictwem programu nagród Digitex w zakresie wydobywania płynności, a 500 000 DGTX dziennie będzie wypłacanych w postaci nagród za tworzenie DUSD. Przejście do „gospodarki DUSD” będzie stymulować popyt na DGTX, ponieważ stworzenie DUSD wymaga stosunku 10:1 DGTX do DUSD. Spowoduje to presję zakupową dla DGTX, jednocześnie ograniczając jej podaż.

– DUSD będą tworzone przez ludzi, którzy chcą zarabiać pasywnie i sprawić, by ich kryptowaluty działały dla nich. Digitex City nie jest już tylko dla traderów. Otworzyliśmy się na szerszą publiczność. Widzimy ogromną szansę w oferowaniu tej demograficznej dużej możliwości zarabiania pieniędzy poprzez nasze różnorodne programy nagród, które są mniej ryzykowne niż handel, z natury pasywne i oferują niezwykle hojne RRSO – podsumowuje Adam Todd.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0