Digitex ogłasza wprowadzenie nowego stablecoina

6 grudnia 2020

Bezpłatna giełda kryptowalut z natywnym tokenem DGTX ogłosiła uruchomienie nowego stablecoina DUSD.

DUSD ma stać się rodzimą walutą giełdy wraz z rozszerzeniem do wersji beta Digitex City w dniu 15 grudnia br. Będzie zabezpieczony tokenami DGTX oraz używany do wszystkich działań na giełdzie, w tym do transakcji futures z zerową opłatą, handlu walutami i kryptowalut, zakupów w mediach społecznościowych sieci oraz gier.

Jako stablecoin DUSD usunie zmienność, której handlowcy obecnie doświadczają na platformie podczas handlu tokenem DGTX. Ma to zachęcić handlowców z większymi saldami do wypróbowania wymiany. DUSD będzie również dostępny do zakupu za pomocą karty kredytowej, dzięki czemu proces wdrażania będzie łatwiejszy i wydajniejszy.

Oprócz flagowych rynków kontraktów terminowych i forex Digitex City uruchomi rynek kasowy kryptowalut z zerową opłatą, który początkowo będzie oferował ograniczone rynki sparowane z DUSD. Jednak giełda zamierza intensywnie rozbudowywać swoją ofertę wkrótce po uruchomieniu stablecioina, wymieniając szereg popularnych altcoinów dla rosnącej bazy użytkowników.

– Musimy zapewnić płynność na wszystkich tych rynkach, więc aktywnie zachęcamy naszą społeczność do udziału w tworzeniu DUSD – wyjąsnia Adam Todd, prezes Digitex. – Nie tylko zdobędą atrakcyjne nagrody za tworzenie DUSD, ale uczestnictwo wszystkich doprowadzi do ogromnego napływu popytu na DGTX. A nasze nagrody za wydobywanie płynności zachęcą ich do wykorzystania ich DUSD do tworzenia rynków na naszych rynkach, tworząc płynne rynki, które przyciągną więcej kupujących DUSD – dodaje.

1 milion DGTX dziennie będzie wypłacany animatorom rynku na giełdzie za pośrednictwem programu nagród Digitex w zakresie wydobywania płynności, a 500 000 DGTX dziennie będzie wypłacanych w postaci nagród za tworzenie DUSD. Przejście do „gospodarki DUSD” będzie stymulować popyt na DGTX, ponieważ stworzenie DUSD wymaga stosunku 10:1 DGTX do DUSD. Spowoduje to presję zakupową dla DGTX, jednocześnie ograniczając jej podaż.

– DUSD będą tworzone przez ludzi, którzy chcą zarabiać pasywnie i sprawić, by ich kryptowaluty działały dla nich. Digitex City nie jest już tylko dla traderów. Otworzyliśmy się na szerszą publiczność. Widzimy ogromną szansę w oferowaniu tej demograficznej dużej możliwości zarabiania pieniędzy poprzez nasze różnorodne programy nagród, które są mniej ryzykowne niż handel, z natury pasywne i oferują niezwykle hojne RRSO – podsumowuje Adam Todd.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0