Dogecoin Foundation tworzy nowy fundusz dla core developerów

3 stycznia 2023

Fundacja Dogecoin przeznaczyła na rozwój ekosystemu 5 milionów DOGE, czyli równowartość około 360 tysięcy dolarów.

31 grudnia 2022 r. fundacja poinformowała, że przeznacza 5 milionów Dogecoinów w celu wspierania rozwoju platformy Dogecoin. Wiadomo już, że fundusz będzie przechowywany w nowym portfelu multisignature zarządzanym przez jej członków i będzie wymagał trzech z pięciu podpisów deweloperów Dogecoin Core chromatic, Marshalla Haynera, Michi Lumina, Patricka Loddera i Rossa Nicolla. „DOGE przechowywany w tym portfelu będzie wypłacał nagrody deweloperom Dogecoin Core za pracę nad wszystkimi wkładami, bez względu na ich wielkość” – napisano w komunikacie.

Za każde wydanie Dogecoin Core, 500 000 DOGE zostanie rozdzielone między deweloperów, którzy przyczynili się do wydania. Aby zapewnić pełną przejrzystość projektu, zespół ujawnił adres portfela, w którym znajduje się fundusz. Zespół Dogecoin core będzie również publikował posty na blogu dotyczące wszystkich wydatków.

W ostatnim czasie deweloperzy Dogecoina zdementowali plotki, że sieć przechodzi na mechanizm konsensusu proof-of-stake (PoS).

Przypomnijmy, że 16 września 2022 r. Dogecoin stał się drugą co do wielkości kryptowalutą proof-of-work (PoW). Aktualizacja nastąpiła po tym, jak sieć Ethereum przełączyła się na konsensus PoS. Z powodu ostatniej zmiany niektórzy uważają, że Bitcoin powinien uzasadnić swój konsensus PoW.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0