eBay po przejęciu firmy KnownOrigin rozszerza swoją działalność

25 czerwca 2022

Firma umożliwia artystom i kolekcjonerom tworzenie, kupowanie i odsprzedawanie NFT za pomocą transakcji opartych na blockchainie.

Gigant e-commerce poinformował o przejęciu KnownOrigin, rynku tokenów niezbywalnych (NFT), który pomoże eBayowi wejść głębiej w świat technologii blockchain i cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich. KnownOrigin z siedzibą w Manchesterze umożliwia artystom i kolekcjonerom tworzenie, zakup i odsprzedaż NFT za pomocą transakcji opartych na technologii blockchain. Współzałożyciel firmy David Moore poinformował, że firma została założona, aby wzmocnić pozycję twórców i kolekcjonerów, dając im możliwość prezentowania, sprzedawania i kolekcjonowania unikalnych, uwierzytelnionych przedmiotów cyfrowych. – Ponieważ zainteresowanie NFT wciąż rośnie, wierzymy, że teraz jest idealny moment, aby nawiązać współpracę z firmą, która ma zasięg i doświadczenie eBay – podkreślił.

eBay zaczął umożliwiać użytkownikom kupno i sprzedaż NFT w maju 2021 roku, w czasie, gdy rosnące zainteresowanie społeczeństwa cyfrowymi przedmiotami kolekcjonerskimi spowodowało gwałtowny wzrost cen. W ostatnim czasie gigant e-commerce poinformował o swojej debiutanckiej kolekcji NFT dzięki współpracy z OneOf, ekologiczną platformą NFT. – KnownOrigin zbudował imponującą, pełną pasji i lojalną grupę artystów i kolekcjonerów, co czyni ich doskonałym dodatkiem do naszej społeczności sprzedawców i kupujących. Cieszymy się, że będziemy mogli powitać tych innowatorów, gdy dołączą do społeczności eBay. – powiedział szef eBay, Jamie Iannone.

W ostatnim czasie eBay wykazuje wzmożone zainteresowanie wykorzystaniem kryptowalut i technologii blockchain w celu usprawnienia swojej działalności. Warto podkreślić, że jest jedną z pierwszych witryn e-commerce, a obecnie dąży do tego, aby stać się preferowanym miejscem docelowym dla pokolenia Z i millennialsów.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0