Franklin Templeton poszukuje ekspertów ds. kryptowalut

13 grudnia 2021

Zarządzająca aktywami o wartości ponad 1,4 biliona dolarów firma zamierza zatrudnić ekspertów do handlu bitcoinami i badań kryptowalut.

Franklin Templeton stał się najnowszą firmą inwestycyjną, która opublikowała ogłoszenia o pracę w branży kryptowalut. Amerykański zarządzający aktywami poszukuje dwóch ekspertów średniego szczebla do prowadzenia handlu kryptowalutami i badań. Ogłoszenia są skierowane do profesjonalistów mających doświadczenie w pracy z największymi, najbardziej płynnymi i zbywalnymi aktywami kryptograficznymi, w tym Bitcoin (BTC) i Ether (ETH).

Analityk firmy zajmujący się badaniami kryptograficznymi będzie odpowiedzialny za tworzenie i utrzymywanie modeli wyceny oraz informowanie menedżerów portfela i wyższej kadry kierowniczej o powiązanych możliwościach biznesowych, przepisach i technologiach, takich jak obstawianie. Oczekuje się, że analityk pomoże Franklin Templeton w rozwoju i zarządzaniu nowymi produktami w branży kryptograficznej.

Firma poszukuje również eksperta do realizacji transakcji kryptograficznych, który będzie odpowiadał za terminową realizację równoważenia portfela oraz wspieranie procesów roboczych, które obejmują uzgadnianie i rozliczenia. Zgodnie z opisem stanowiska, „handlowiec wprowadzi również nastawienie do automatyzacji procesów, aby zbudować lub współpracować z programistami w celu konstruowania narzędzi wspierających rozwój platformy”.

Franklin Resources Inc. to amerykańska międzynarodowa spółka holdingowa, która wraz ze swoimi spółkami zależnymi jest określana jako Franklin Templeton; to globalna firma inwestycyjna założona w Nowym Jorku w 1947 roku jako Franklin Distributors, Inc. Jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod symbolem giełdowym BEN, na cześć Benjamina Franklina, na cześć którego firma została nazwana. W 1973 roku siedziba firmy została przeniesiona z Nowego Jorku do San Mateo w Kalifornii. Na dzień 12 października 2020 r. Franklin Templeton posiadał 1,4 biliona USD w aktywach pod zarządzaniem (AUM) w imieniu inwestorów prywatnych, profesjonalnych i instytucjonalnych. W ostatnich latach firma pracuje nad zaangażowaniem się w adaptację branży blockchain i kryptowalut. W 2019 roku Franklin Templeton poprowadził rundę finansowania Proof of Impact, opartego na blockchainie rynku dla kapitału naturalnego i społecznego. Wcześniej Franklin Templeton Investments złożyło prospekt emisyjny w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd dla państwowego funduszu rynku pieniężnego, który koncentruje się na akcjach opartych na blockchain.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0