Galaxy Digital zrezygnowało z przejęcia BitGo

Po ponad roku starań o przejęcie custodiana cyfrowych aktywów, firma inwestycyjna Mike’a Novogratza zajmująca się kryptowalutamipostanowiła zrezygnować z transakcji.

Zgodnie z treścią komunikatu prasowego Galaxy Digital skorzystało z prawa do rozwiązania umowy zgodnie z umową przejęcia po tym, jak BitGo nie dostarczyło zbadanych sprawozdań finansowych za rok 2021 do 31 lipca 2022 roku. Jakpodkreślono w oświadczeniu, za rozwiązanie umowy nie było konieczne dokonanie żadnej opłaty.

Przypomnijmy, że Galaxy Digital ogłosiło zamiar przejęcia BitGo w maju 2021 roku w ramach swoich planów wejścia na giełdę w Stanach Zjednoczonych. Przedsiębiorstwo zamierzało sfinalizować transakcję do końca 2022 roku.

„Galaxy pozostaje pozycjonowany na sukces i wykorzystanie strategicznych możliwości zrównoważonego wzrostu. Jesteśmy zaangażowani w kontynuację naszego procesu zmierzającego do bycia podmiotem notowanym na giełdzie w Stanach Zjednoczonych” – poinformowali przedstawiciele firmy.

Obecnie przedsiębiorstwo pracuje nad reorganizacją swojej działalności. Firma skupia się również na wprowadzaniu nowych produktów, w tym swojej najnowszej oferty, Galaxy One Prime. Skierowany do inwestorów instytucjonalnych, Galaxy One Prime zapewnia usługi takie jak handel, pożyczki i instrumenty pochodne wraz z dostępem do wykwalifikowanego powiernictwa.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0