Galaxy Digital zrezygnowało z przejęcia BitGo

1 września 2022

Po ponad roku starań o przejęcie custodiana cyfrowych aktywów, firma inwestycyjna Mike’a Novogratza zajmująca się kryptowalutamipostanowiła zrezygnować z transakcji.

Zgodnie z treścią komunikatu prasowego Galaxy Digital skorzystało z prawa do rozwiązania umowy zgodnie z umową przejęcia po tym, jak BitGo nie dostarczyło zbadanych sprawozdań finansowych za rok 2021 do 31 lipca 2022 roku. Jakpodkreślono w oświadczeniu, za rozwiązanie umowy nie było konieczne dokonanie żadnej opłaty.

Przypomnijmy, że Galaxy Digital ogłosiło zamiar przejęcia BitGo w maju 2021 roku w ramach swoich planów wejścia na giełdę w Stanach Zjednoczonych. Przedsiębiorstwo zamierzało sfinalizować transakcję do końca 2022 roku.

„Galaxy pozostaje pozycjonowany na sukces i wykorzystanie strategicznych możliwości zrównoważonego wzrostu. Jesteśmy zaangażowani w kontynuację naszego procesu zmierzającego do bycia podmiotem notowanym na giełdzie w Stanach Zjednoczonych” – poinformowali przedstawiciele firmy.

Obecnie przedsiębiorstwo pracuje nad reorganizacją swojej działalności. Firma skupia się również na wprowadzaniu nowych produktów, w tym swojej najnowszej oferty, Galaxy One Prime. Skierowany do inwestorów instytucjonalnych, Galaxy One Prime zapewnia usługi takie jak handel, pożyczki i instrumenty pochodne wraz z dostępem do wykwalifikowanego powiernictwa.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0