Giełda kryptowalut Gemini umożliwia zarabianie na odsetkach

2 lutego 2021

Nowy program zarabiania Gemini pozwala klientom zarabiać na 26 zasobach kryptograficznych obsługiwanych przez platformę.

Program, nazwany Gemini Earn, pozwala klientom zarabiać do 7,4% rocznych odsetek od wszystkich kryptowalut obsługiwanych przez Gemini. Platforma obsługuje 26 kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Zcash (ZEC) i inne. Program jest natychmiast dostępny dla wybranych klientów Gemini, a pełne wdrożenie zaplanowano na początek lutego 2021 r.

Dyrektor operacyjny Gemini, Noah Perlman, wyjaśnił, że stopy procentowe dla każdej kryptowaluty są oparte na podaży i popycie na rynku pożyczania tej krypto. Odsetki są naliczane i wypłacane codziennie, a zarobki są generowane w tej samej kryptowalucie, co zdeponowane środki.

Gemini Earn będzie działać w ramach platformy Gemini, umożliwiając klientom przenoszenie istniejących zasobów kryptograficznych lub zakup kryptowalut w celu wysłania ich do Gemini Earn. Program pozwala użytkownikom zarabiać odsetki przez dowolny okres czasu, nie wymagając minimalnego salda.

Gemini pozycjonuje swój nowy produkt jako jedyny program do zarabiania na kryptowalutach dostępny we wszystkich 50 stanach. Ponieważ Gemini nie jest pożyczkodawcą ani pożyczkobiorcą, partnerzy firmy, tacy jak Genesis Global Capital, odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu tego produktu. – Nasi zweryfikowani partnerzy kredytowi instytucjonalni, tacy jak Genesis Global Capital, znajdują tych pożyczkobiorców i pożyczają fundusze kryptograficzne w zamian za wypłatę odsetek – wyjaśnia Perlman. – Zaprojektowaliśmy program, który pozwala naszym klientom generować rzeczywisty zwrot z ich zasobów kryptograficznych bez konieczności sprzedaży jednej z najlepszych klas aktywów ostatniej dekady – dodałje dyrektor generalny Gemini, Tyler Winklevoss,

Uruchomienie Gemini Earn następuje wkrótce po wydaniu przez giełdę nowej karty kredytowej w połowie stycznia 2021 r., Która pozwala użytkownikom zdobywać nagrody kryptograficzne za codzienne zakupy w kryptowalutach.

Gemini Trust Company, LLC to cyfrowa platforma wymiana walut i powiernik, która umożliwia klientom kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie zasobów cyfrowych. Jako spółka powiernicza. założona w 2014 roku przez Camerona i Tylera Winklevossów., jest regulowana przez Departament Usług Finansowych stanu Nowy Jork (NYDFS).

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0