Harmony ogłasza hackathon z nagrodami o wartości 1 miliona dolarów

18 lipca 2021

Hackathon potrwa około sześciu tygodni od 15 sierpnia do 30 września i będzie obejmował cztery wyzwania z trzech różnych kategorii.

Blockchain Harmony uruchomił rejestrację na hackathon, który rozpocznie się w sierpniu 2021 r. Wydarzenie będzie koncentrowało się na przyciągnięciu większej liczby osób z tradycyjnych finansów do wyzwań łączących ich dziedziny i zdecentralizowane finanse. Przewidziano cztery wyzwania w każdej kategorii portfeli społecznościowych i bezpieczeństwa bez klucza, mostów międzyłańcuchowych i bez zaufania oraz integracji transgranicznej z fintech.

„W blockchainie finanse są tam, gdzie widzimy dopasowanie do rynku produktów. Ale większość DeFi została stworzona przez ludzi, którzy nie wywodzili się z tradycyjnych finansów. Chcemy wprowadzić więcej TradFi, aby przyczynić się do DeFi. Wiemy, że mogą nas wiele nauczyć i możemy pomóc im zrozumieć i wykorzystać moc DeFi, a także wiele ich nauczyć” – napisała firma w komunikacie.

Główny deweloper SushiSwap, Omakase, został wymieniony jako jeden z prelegentów lub jurorów tego wydarzenia, obok Lily Liu, współzałożycielki Earn.com, lidera DeFi Alliance Imrana Khana i innych. Sponsorami hackathonu są CoinGecko, Messari, Unstoppable Domains, DappRadar, SushiSwap, DoraHacks, platforma informacyjna The Defiant i Hummingbot.

Protokół shardingu z niezaufanym mostem Ethereum, który dzieli łańcuch na segmenty, które równolegle przetwarzają transakcje i przechowują dane, główna sieć Harmony po raz pierwszy została uruchomiona w 2019 roku. Od tego czasu projekt ogłosił wiele partnerstw i integracji, w tym z platformą stablecoin Terra.

W czerwcu 2021 r. Harmony powinformowało, że będzie sponsorowało hackathon w celu dotarcia do 10 miliardów ludzi. Drużyny biorące udział w wydarzeniu będą ograniczone do 5 osób, a rejestracja zostanie zakończona w dniu 15 sierpnia. Impreza będzie prowadzona przez około sześć tygodni od terminu składania zgłoszeń do 30 września.

Harmony to otwarty blockchain, którego sieć główna obsługuje aplikacje Ethereum z 2-sekundową ostatecznością transakcji. Bezpieczne mosty Harmony oferują transfer zasobów między łańcuchami za pomocą Ethereum, Binance i innych sieci. Platforma służy twórcom do łączenia się ze swoją społecznością.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0