Huobi Global sprzeda cały pakiet akcji firmie About Capital

10 października 2022

Giełda kryptowalut Huobi Global ogłosiła, że About Capital Management (HK) Co. Ltd, firma zarządzająca aktywami z siedzibą w Hongkongu, stała się kontrolnym udziałowcem giełdy po udanej transakcji wykupu.

Jako większościowy udziałowiec, About Capital zamierza napędzać międzynarodowe inicjatywy Huobi w zakresie promocji marki i ekspansji biznesowej. „Po pomyślnym wdrożeniu inicjatyw, Huobi Global będzie dobrze pozycjonowany, aby zapewnić najwyższej klasy usługi handlowe i inwestycyjne dla międzynarodowych inwestorów” – napisano w komunikacie.

About Capital ujawniło również plany zbudowania globalnej strategicznej rady doradczej kierowanej przez wiodące postacie z branży. W planach jest również utworzenie funduszu depozytów zabezpieczających i ryzyka oraz środków mających na celu zwiększenie konkurencyjności giełdy.

Przypomnijmy, że w sierpniu 2022 r. Sam Bankman-Fried, dyrektor generalny giełdy kryptowalut FTX, zaprzeczył doniesieniom agencji Bloomberg, z których wynikało, że jego firma planuje zakup Huobi. Z kolei 14 września Huobi Global stało się trzecią główną giełdą kryptowalutową, która podpisała umowę o rozwoju ekosystemu blockchain z południowokoreańskim miastem Busan. W ramach współpracy firma będzie przeprowadzać badanie i rozwijać technologię dla Busan Digital Currency Exchange. Ponadto, Huobi ma również pomóc w znalezieniu pracowników dla lokalnej giełdy w Busan.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0