Huobi może już świadczyć swoje usługi w Australii

Pochodząca z Gibraltaru giełda kryptowalut Huobi może rozpocząć oferowanie usług wymiany kryptowalut w Australii po zarejestrowaniu się jako dostawca wymiany walut cyfrowych w Australijskim Centrum Raportów i Analiz Transakcji.

Jak poinformowali przedstawiciele Huobi, firma w pierwszej kolejności ma się skupić się na świadczeniu usług OTC.

Co ciekawe, giełda ma w planach również przeniesienie się na rynek amerykański. Huobi utworzyło amerykańską spółkę zależną, HBIT, w lipcu 2022 roku. Otrzymała ona licencję Money Services Business. Miesiąc wcześniej Huobi zdobyło również licencje w Nowej Zelandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dubajski Urząd Regulacji Aktywów Wirtualnych przyznał giełdzie tymczasową zgodę na rozpoczęcie oferowania swoich usług w tym kraju. Lokalna jednostka Huobi będzie oferować pełny pakiet produktów i usług wymiany kryptowalut, które będą działać w ramach modelu testowego-adapt-scale w ramach procesu uzyskiwania licencji.

Huobi został zmuszony do przeniesienia się na Gibraltar pod koniec 2021 roku w następstwie najnowszego chińskiego zakazu na używanie kryptowalut w kraju. Brytyjskie Terytorium Zamorskie stało się atrakcyjną lokalizacją dla firm i dostawców usług kryptowalutowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0