Huobi może już świadczyć swoje usługi w Australii

1 sierpnia 2022

Pochodząca z Gibraltaru giełda kryptowalut Huobi może rozpocząć oferowanie usług wymiany kryptowalut w Australii po zarejestrowaniu się jako dostawca wymiany walut cyfrowych w Australijskim Centrum Raportów i Analiz Transakcji.

Jak poinformowali przedstawiciele Huobi, firma w pierwszej kolejności ma się skupić się na świadczeniu usług OTC.

Co ciekawe, giełda ma w planach również przeniesienie się na rynek amerykański. Huobi utworzyło amerykańską spółkę zależną, HBIT, w lipcu 2022 roku. Otrzymała ona licencję Money Services Business. Miesiąc wcześniej Huobi zdobyło również licencje w Nowej Zelandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dubajski Urząd Regulacji Aktywów Wirtualnych przyznał giełdzie tymczasową zgodę na rozpoczęcie oferowania swoich usług w tym kraju. Lokalna jednostka Huobi będzie oferować pełny pakiet produktów i usług wymiany kryptowalut, które będą działać w ramach modelu testowego-adapt-scale w ramach procesu uzyskiwania licencji.

Huobi został zmuszony do przeniesienia się na Gibraltar pod koniec 2021 roku w następstwie najnowszego chińskiego zakazu na używanie kryptowalut w kraju. Brytyjskie Terytorium Zamorskie stało się atrakcyjną lokalizacją dla firm i dostawców usług kryptowalutowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0