Kantor FlyingAtom sponsorem młodych piłkarzy

17 kwietnia 2021

Popularna firma z branży kryptowalut wspiera akademię piłkarską Escola Varsovia.

Escola Varsovia uchodzi dziś za jeden z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Akademia powstała w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce. Teraz zaś klubowe zespoły pod szyldem Escoli są obecne m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję zmierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy. Zespół seniorski Escoli można zaś oglądać na poziomie IV ligi.

W ostatnim czasie Escola Varsovia zyskała nowego sponsora. Jest nim znana w branży kryptowalut firma FlyingAtom. W ramach umowy sponsorskiej podmiot wspiera finansowo akademię klubu, niedawno dokonał również zakupu strojów meczowych dla zespołów wchodzących w skład akademii. Debiut zawodników w nowych uniformach miał miejsce podczas meczu seniorów Escoli z RKS Okęcie Warszawa na inauguracji wiosennej rundy IV ligi.

FlyingAtom wspiera również indywidualnie najlepszych drużynowych zawodników. Podczas każdego meczu piłkarz, który grał w drużynie najlepiej, otrzymuje od sponsora unikalny certyfikat oraz srebrną, 1-uncjową monetę. Ponadto na zakończenie sezonu komisja, w której skład wchodzą przedstawiciel klubu oraz sponsora, dokonuje wyboru najlepszego zawodnika rundy. Otrzymuje on złotą, 1-uncjową monetę. To, że FlyingAtom przekazuje piłkarzom złote i srebre monety nie jest zresztą przypadkowe – firma na co dzień zajmuje się bowiem ich sprzedażą.

– Filozofia klubu Escola Varsovia, „zasiej i zbieraj plony po czasie”, doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu – przyznaje Dawid Muszyński, CEO FlyingAtom. – Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi – dodaje.

Sponsoring Escoli Varsovia to nie jedyny przykład działania jakie FlyingAtom podejmuje na rzecz rozwoju fizycznego oraz wychowania młodzieży. W ostatnim czasie firma wsparła wyprawę na szczyt Himalajów, a także dołączyła do charytatywnej akcji biegowej Night Runners. Spółka regularnie, co roku, pomaga również podopiecznym jednego z domów dziecka w Łodzi.

FlyingAtom jest pierwszą na polskim rynku firmą z branży kryptowalut posiadającą sieć kantorów Bitcoin i bitomatów, która została sponsorem drużyny sportowej. W innych krajach z tego typu formą wsparcia można spotkać się od dawna – w Wielkiej Brytanii z symbolem Bitcoina biegali po boisku piłkarze Watfordu, zaś partnerem Wolverhampton Wanderers F.C. jest jedna z giełd kryptowalutowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0