Mastercard uruchamia program akceleracyjny dla muzyków z obsługą NFT

3 maja 2023

Program jest zabezpieczony tokenem i jest dostępny tylko dla posiadaczy Mastercard Music Pass NFT.

Program powstał we współpracy z firmą Polygon i oferuje bezpłatny dostęp do materiałów edukacyjnych, unikalnych narzędzi sztucznej inteligencji oraz innych funkcji.

Raja Rajamannar, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Mastercard, twierdzi, że programy takie jak ten istnieją, aby pomóc użytkownikom lepiej zrozumieć to, w jaki sposób blockchain i cyfrowe aktywa są wykorzystywane. – Wierzymy również, że Web3 może być potężnym narzędziem w łączeniu ludzi i budowaniu społeczności wokół wspólnych uniwersalnych pasji – dodał.

Jak podkreślają przedstawiciele Mastercard, firma od dawna wspiera i jednocześnie wcześnie przyjmuje technologie Web3, aby przynieść fanom i twórcom więcej możliwości tworzenia ekskluzywnych, integracyjnych i skalowalnych doświadczeń. Przedsiębiorstwo wybrało już pięciu artystów z różnych gatunków na całym świecie, którzy wezmą udział w programie. Oprócz technologii Web3, artyści będą mieli styczność z nowym studiem muzycznym napędzanym przez AI. 

Działania Mastercard w obszarze atyystycznym ma miejsce niecałe dwa miesiące po tym jak firma, podobnie jak jej największy konkurent – Visa – ogłosili, że będą wycofywać się ze wszystkich nowych partnerstw kryptowalutowych i blockchain.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0