Max Keiser przekonuje o sile bitcoina

25 listopada 2020

„Wszystkie pieniądze fiducjarne zostaną zassane przez bitcoina” – przekonuje dziennikarz.

Według Keisera bitcoin jest czarną dziurą pieniędzy i zasysa wszystko. – Cena złota zostanie zassana przez bitcoin, wszystkie wartościowe punkty zostaną przyćmione przez bitcoin –  mówi dziennikarz dodając, że wszystko na Ziemi będzie wycenione w bitcoinach „gdyż zbliżamy się do hiperbitkoinizacji”. I zaznacza, że już wkrótce Mona Lisa będzie wyceniana w bitcoinach, a jajka Faberge będą sprzedawane w obligacjach w bitcoinach. – Będzie to najbardziej poszukiwany towar w multiwersum – podsumowuje.

W wywiadzie udzielonym magazynowi “Express” gospodarz “Raportu Keisera” przekonuje, że instytucje znajdą jakiś sposób na zakup bitcoinów bezpośrednio od górników i efektywne wykluczenie inwestorów detalicznych. – Popyt na bitcoin rośnie prawie wykładniczo, podczas gdy podaż jest matematycznie zablokowana na poziomie 900 BTC dziennie. W rzeczywistości w 2024 r. podaż zostanie ponownie zmniejszona o połowę do 450 BTC dziennie – mówi Kaiser.

Zdaniem dziennikarza instytucje, które kupują bitcoiny, dokonają tej czynności bezpośrednio u górników, – Efekt tego będzie taki, że społeczeństwo nie będzie miało szansy kupić kryptowaluty. Opinia publiczna zostanie odcięta od sprzedawców, ponieważ cena gwałtownie wzrośnie do 1 miliona dolarów za monetę. W międzyczasie pokolenie Z, które kupiło dużo bitcoinów poniżej 100 dolarów, stanie się nową globalną elitą władzy. Porządek świata niebawem się odwróci – twierdzi weteran z Wall Street.

Jednocześnie Keiser zwraca uwagę, że Paul Tudor Jones, Stanley Druckenmiller i Bill Miller są teraz niezwykle optymistyczni jeżeli chodzi o bitcoina. To jego zdaniem dobra prognoza. Inwestor zwraca też uwagę na wsparcie PayPala dla bitcoina. Jego zdaniem dzienne zapotrzebowanie na bitcoiny z najlepszych platform transakcyjnych wydaje się wynosić co najmniej 2600 BTC, podczas gdy dzienna podaż z wydobycia jest zablokowana na poziomie 900 BTC.

Timothy Maxwell „Max” Keiser jest autorem “Keiser Report” – programu finansowego nadawanego na kanale medialnym RT, w którym prezentuje różne teorie ekonomiczne. Do listopada 2012 roku Keiser prowadził „On the Edge”, program zawierający wiadomości i analizy prowadzony przez irańską prasę telewizyjną. Wraz ze swoją żoną Stacy Herbert współprowadzi cotygodniowy program ekonomiczny Double Down w Radio Sputnik, prezentuje cotygodniowy program o finansach i rynkach w londyńskim Resonance FM oraz pisze dla The Huffington Post.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0