Metaco usprawni przechowywanie aktywów cyfrowych na Filipinach

20 stycznia 2022

Platforma kryptowalutowa dla przedsiębiorstw, służąca do zabezpieczania, handlu, emisji i zarządzania aktywami cyfrowymi, będzie wspierać filipiński UnionBank.

– Dzięki niedawnemu uruchomieniu naszej siedziby APAC w Singapurze, możemy zapewnić, że nadal będziemy oferować najlepsze w swojej klasie usługi dla UnionBank i innych klientów w regionie – zapewnił Patrick Enjalbal, VP Customer Success managing director w rejonie Azji i Pacyfiku w Metaco.

Założony w 1982 roku, UnionBank jest jednym z największych banków na Filipinach, który aktualnie zarządza aktywami o łącznej wartości 15 miliardów dolarów. UnionBank będzie również wdrażał swoje usługi zarządzania aktywami cyfrowymi w chmurze IBM Cloud, które są w pełni zintegrowane z rozwiązaniami Metaco.

Dzięki integracji z Metaco UnionBank będzie mógł zwiększyć bezpieczeństwo aktywów dzięki certyfikowanym kontrolom FIPS 140-2 Level 4 w zakresie zarządzania i migracji kluczy. FIPS 140-2 to najwyższy poziom standardu bezpieczeństwa komputerowego rządu Stanów Zjednoczonych. Oprócz wykrywania i reagowania na wszelkie nieautoryzowane próby fizycznego dostępu, protokół chroni również przed czynnikami środowiskowymi, które prowadzą do utraty lub wycieku danych.

Jednocześnie rozwiązania Metaco umożliwiają instytucjom finansowym takie przypadki użycia, jak handel, tokenizacja, zarządzanie inteligentnymi kontraktami i udział w zdecentralizowanych finansach.

  • Dążymy do znaczącej i zrównoważonej reinwencji. Cenimy naszych strategicznych partnerów, takich jak Metaco, i współpracujemy z nimi w ramach sojuszu, który ma znaczenie w dążeniu do realizacji wspólnej wizji. Dla UnionBank tą wspólną wizją jest zorientowanie na klienta w oparciu o nowe technologie i innowacje
  • powiedział Henry Aguda, Senior Executive Vice President, Chief Technology & Operations Officer oraz Chief Transformation Officer w UnionBank.

W zeszłym roku Metaco nawiązało współpracę z IBM Cloud, aby wdrożyć na niej swój system zarządzania cyfrowymi zasobami. Założone blisko osiem lat temu w Szwajcarii, Metaco wcześniej zamknęło finansowanie z serii A na kwotę 17 milionów dolarów pod koniec 2020 roku.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0