Nowy token firmy ConsenSys umożliwia przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa

20 lipca 2022

Przedsiębiorstwo jest promuje tokenizację inteligentnych kontraktów i usług audytu bezpieczeństwa poprzez aukcję ośmiu tokenów TURN.

Skoncentrowana na Ethereum firma zajmująca się oprogramowaniem blockchain opracowała ofertę poprzez swoją usługę audytu inteligentnych kontraktów ConsenSys Diligence. TURN, skrót od Time-Unit Representative NFTs, stworzy otwarty rynek usług audytu bezpieczeństwa, na które jest duże zapotrzebowanie w rozwijającej się przestrzeni blockchain i kryptowalut.

ConsenSys reklamuje TURN jako pierwszy niezamienny token (NFT) przeznaczony do usług audytu bezpieczeństwa inteligentnych kontraktów w branży. Zasadniczo tokenizuje pracę zasilającą te usługi audytorskie i pozwala otwartemu rynkowi odpowiednio je wycenić. Tokeny TURN są kompatybilne z ERC 721 i reprezentują 40 godzin czasu audytu dla posiadaczy. TURN będzie można kupić i sprzedać na rynkach wtórnych, pozwalając nowym użytkownikom dyktować wartość usług.

– Z TURN, mamy na celu wprowadzenie otwartego rynku dla kupujących i sprzedających usługi audytu bezpieczeństwa i potencjalnie innych usług ludzkich związanych z czasem. TURN jest zaprojektowany jako token reprezentujący usługi czasowe w ogóle. Nic w nim nie jest dostosowane do usług bezpieczeństwa per se – powiedział współzałożyciel ConsenSys Diligence, Gonçalo Sa.

ConsenSys Diligence będzie oferowało osiem tygodni usług, tokenizowanych w ośmiu NFT, które składają się z pięciu dni roboczych każdy. Aukcje rozpoczną się od 100 000 DAI (99 995 dolarów) i mają datę graniczną, do której NFT muszą zostać wykupione.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0