Oasis.app zablokowało adresy portfeli uznanych za niebezpieczne

12 sierpnia 2022

Zdecentralizowana platforma finansowa poinformowała, że adresy objęte sankcjami nie będą już mogły uzyskać dostępu do aplikacji.

W wyniku zmiany warunków świadczenia usług, portfele oflagowane jako wysokie ryzyko mają zakaz korzystania z Oasis.app do zarządzania pozycjami lub wypłacania środków. Zamiast tego, taka kategoria użytkowników musi wchodzić w interakcje bezpośrednio z odpowiednim protokołem bazowym, w którym przechowywane są środki lub znaleźć inną usługę.

– Niedawno musieliśmy zaktualizować warunki korzystania z usługi front-end Oasis.app, aby dostosować się do odpowiednich przepisów i regulacji. Zgodnie z najnowszymi przepisami, Oasis.app ma zaktualizowane Warunki korzystania z usługi. Wszelkie adresy objęte sankcjami nie będą już miały dostępu do funkcjonalności Oasis.app. – wyjaśnił jeden z przedstawicieli firmy.

Pozyskując 6 milionów dolarów Series A w 2020 roku, Oasis stał się popularną platformą do zaciągania i udzielania pożyczek DeFi. Protokół przetworzył transakcje o wartości 4,6 miliarda dolarów w ciągu ostatnich 30 dni i zarządza depozytami o wartości 3,42 miliarda dolarów.

Na chwilę obecną nie jest jasne, jakich narzędzi używa Oasis do identyfikacji portfeli uznanych za wysokie ryzyko. Podobnie jak Oasis, zdecentralizowana giełda (DEX) Uniswap niedawno zaczęła blokować portfele rzekomo związane z nielegalną działalnością, korzystając z danych TRM Labs. TRM Labs pomaga podmiotom wykrywać i badać przestępstwa finansowe związane z kryptowalutami poprzez analizę on-chain. Jak dotąd, opinie dotyczące nowego środka Oasis były w większości negatywne.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0