Okcoin nawiązuje współpracę z Hodlnaut

15 września 2021

Platforma pożyczek kryptograficznych z siedzibą w Singapurze Hodlnaut będzie współpracować ze amerykańską giełdą kryptograficzną Okcoin, w celu promowania adopcji i transakcji kryptograficznych wśród użytkowników.

Hodlnaut poinformowało, że partnerstwo pozwoli użytkownikom i użytkownikom Okcoin kupować kryptowaluty i zdobywać nagrody za swoje zasoby. Platforma pożyczkowa poinformowała, że ​​użytkownicy z Singapuru już używają Okcoina jako rozwiązania typu „fiat on-ramp”, aby przejść z dolara singapurskiego na Bitcoin (BTC) i Ether (ETH). – Budujemy nową generację narzędzi, aby pomóc inwestorom i handlowcom, którzy byli nowicjuszami w temacie kryptowalut – powiedział dyrektor generalny Okcoin w Singapurze, Khairi Azmi. – Wierzymy, że to partnerstwo pozytywnie wpłynie na ekosystem kryptograficzny dla konsumentów – dodał.

Zgodnie z opublikowanym komunikatem użytkownicy Hodlnaut będą mieli możliwość zarobienia 10 dolarów w Bitcoin — co stanowi równowartość około 0,000022 BTC, w oparciu o cenę 44 524 USD — za zarejestrowanie się na platformie i spełnienie określonych wymagań dotyczących znajomości klienta i handlu. Użytkownicy Okcoin rejestrujący się w Hodlnaut będą mogli również zdobyć premię w fiat.

Założona w 2013 r. firma Okcoin jest jedną z najstarszych giełd kryptograficznych na świecie i została rozszerzona, aby obsługiwać użytkowników w ponad 190 krajach. Chociaż jej siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, Okcoin przeniósł się do Singapuru w 2020 r. i umożliwia klientom handel parami dolarów singapurskich na BTC i ETH.

Hodlnaut to platforma z siedzibą w Singapurze założona przez entuzjastów Bitcoina Juntao Zhu i Simona Lee. Świadczy innowacyjne usługi finansowe dla inwestorów indywidualnych, którzy mogą uzyskiwać odsetki od swoich kryptowalut, pożyczając je sprawdzonym instytucjom. Holdnaut jest fintechem certyfikowanym przez Singapore Fintech Association, co sprawia, że jest podmiotem uznawanym przez MAS (Monetary Authority of Singapore).

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0