Orbs i Binance łączą siły by uruchomić DeFi Accelerator

12 stycznia 2021

Platforma DeFi.org ma służyć wspieraniu badań, rozwoju oprogramowania open source i angażowaniu społeczności.

Orbs, izraelska firma rozwijająca publiczną infrastrukturę blockchain dla firm oraz Binance, globalna firma blockchain stojąca za największą na świecie giełdą aktywów cyfrowych, ogłosiły, że łączą siły, aby promować innowacje w zdecentralizowanej przestrzeni finansowej (DeFi) pełniąc rolę głównych sponsorów akceleratora DeFi.org, który inicjuje nowe projekty i protokoły DeFi. Akcelerator wspiera projekty, które są zbudowane w oparciu o zasady sprawiedliwej dystrybucji, własności społecznej, innowacji, odpowiedzialnego podejścia do ryzyka, zrównoważonej ekonomii i możliwości komponowania się z szerszym ekosystemem.

Podmioty wspierane przez akcelerator otrzymują szereg korzyści, w tym opiekę mentora, możliwości finansowania, promocję na rynku oraz specjalne wynagrodzenie, jeśli złożą wniosek o udział w funduszu początkowym Binance na rzecz Bridging DeFi i CeFi lub otrzymają dotację w ramach programu dotacji Orbs.

Mentorzy DeFi.org pracują w obszarach produktu/UX, kryptoekonomii, solidności, rozwoju front-end i społeczności/marketingu.

Jak czytamy w komunikacie, Orbs i Binance są dumni ze swojej współpracy z zespołami w celu tworzenia innowacji i napędzania ekosystemu DeFi i zapraszają wszyystkich twórców do rozważenia swojego udziału w akceleratorze jako współsponsoratorzy lub mentorzy. Zainteresowane zespoły mogą ubiegać się o udział w działaniach akceleratora na stronie https://defi.org/.

Binance to wiodący na świecie dostawca infrastruktury blockchain i kryptowalut z pakietem produktów finansowych, który obejmuje największą pod względem wolumenu wymianę aktywów cyfrowych. Znana na całym świecie platforma oferuje szerokie portfolio produktów i ofert kryptograficznych, w tym handel i finanse, edukację, dane i badania, dobro społeczne, inwestycje i inkubację, decentralizację oraz rozwiązania infrastrukturalne. 

Orbs to publiczna infrastruktura blockchain zaprojektowana dla firm, które traktują technologię blockchain jako strategię konkurencyjną. Orbs jest pionierem hybrydowej architektury konsensusu, utrzymującym w firmach kontrolę kosztów, zarządzania i gwarantowanej wydajności, jednocześnie rejestrując zakłócenia w zdecentralizowanym ekosystemie Proof of Stake z pulą walidatorów bez uprawnień. Założona w 2017 roku firma jest rozwijana przez zespół ponad 30 osób pracujących w biurach w Tel Awiwie, Singapurze i Seulu.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0