PayMaya dodało kryptowaluty do swojej aplikacji mobilnej

7 kwietnia 2022

Filipińska firma finansowa uruchomiła nową funkcję kryptowalutową w swojej aplikacji, idąc w ślady takich firm jak PayPal czy Venmo.

Użytkownicy PayMaya będą mogli handlować, kupować i wydawać cyfrowe aktywa za pomocą swoich kont. Jest to również część celu PayMaya, aby zaoferować kompleksowy pakiet kryptowalutowy dla każdego, kto jest zainteresowany wejściem na rynek.

Dzięki nowej funkcji, PayMaya zamierza ułatwić Filipińczykom poznanie i korzystanie z kryptowalut. Co więcej, wyeliminuje to konieczność rejestracji na giełdach kryptowalutowych, tworzenia portfela kryptowalutowego i przechodzenia przez inne procedury KYC.

PayMaya jest największym dostawcą płatności cyfrowych na Filipinach. Jest również emitentem wirtualnych pieniędzy (EMI) i dostawcą usług związanych z wirtualnymi aktywami (VASP), licencjonowanym przez Bangko Sentral ng Pilipinas, filipiński bank centralny. Aplikacja PayMaya ma ponad 40 milionów zarejestrowanych użytkowników.

– Dzięki temu, że e-portfel PayMaya stał się już częścią ich codziennego życia przy codziennych zakupach i transakcjach, nasi klienci chcą teraz mieć możliwość kupowania i zarabiania kryptowalut w sposób inteligentny i bezproblemowy. Dlatego właśnie czynimy z tego zintegrowaną funkcję w naszej aplikacji e-wallet – powiedział Shailesh Baidwan, prezes PayMaya.

Użytkownicy PayMaya z uaktualnionymi kontami mogą bezpośrednio wymieniać swoje Bitcoin (BTC) i Ether (ETH) na filipińskie pesos. Inne kryptowaluty dostępne do handlu na stronie to Cardano (ADA), Chainlink (LINK), UNISWAP (UNI), Solana (SOL), Quant (QNT), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC) z kolejnymi monetami, które zostaną dodane wkrótce.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0