PayPal zamierza rozpocząć handel kryptowalutami w Wielkiej Brytanii

30 lipca 2021

Globalna platforma płatności chce umożliwić brytyjskim klientom handel kryptowalutami w swojej nowej aplikacji.

Globalna platforma płatności PayPal spogląda na Wielką Brytanię jako kolejny rynek, na którym rozszerzy swoje usługi handlu kryptowalutami. Zgodnie z informacją o zarobkach firmy za drugi kwartał 2021 r., PayPal bardzo dobrze radził sobie z handlem kryptowalutami w tym okresie. Dyrektor generalny Dan Schulman stwierdził, że Wielka Brytania prawdopodobnie będzie kolejnym krajem, w którym oferowany jest handel kryptowalutami. – Tak, cóż, nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z rozmachu, jaki obserwujemy na kryptowalutach. Mamy zamiar uruchomić handel w Wielkiej Brytanii. miejmy nadzieję, może nawet w przyszłym miesiącu w Wielkiej Brytanii, otworzyć tam handel – powiedział.

Schulman stwierdził, że firma dodaje nowe funkcjonalności do platformy handlu kryptograficznego, a 15 lipca 2021 r. zwiększyła limity zakupów kryptowalut do 100 000 USD tygodniowo.

PayPal pracuje również nad integracją otwartej bankowości. Działanie to ma zwiększyć zdolność do pełnej integracji z ACH i dokonywania szybszych płatności”. ACH to automatyczna izba rozliczeniowa PayPal, usługa płatności, która umożliwia sprzedawcom elektroniczne pobieranie płatności od klientów poprzez bezpośrednie obciążanie ich kont czekowych lub oszczędnościowych.

Schulman ujawnił, że przychody Pay with Venmo wzrosły o 183% rok do roku, i że nastąpiła silna adopcja i handel kryptowalutami na Venmo. Firma Venmo należąca do PayPala uruchomiła usługi handlu kryptograficznego dla około 70 milionów użytkowników w połowie kwietnia 2021 r.

Jeśli chodzi o zdecentralizowane finanse, Schulman zasugerował, że PayPal zastanawiał się, jak wygląda następna generacja systemu finansowego i jak zintegrować inteligentne kontrakty i zdecentralizowane aplikacje z platformą. – „Jak możemy efektywniej korzystać z inteligentnych kontraktów? Jak możemy zdigitalizować zasoby i otworzyć je dla konsumentów, którzy wcześniej nie mieli do nich dostępu? Jest też kilka ciekawych aplikacji DeFi. Dlatego naprawdę ciężko pracujemy – wyjaśnił.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca 2021 r. z konferencji EthCC w Paryżu, wyciekła informacja, że największa na świecie zdecentralizowana giełda, Uniswap, prowadzi rozmowy z PayPal, między innymi firmami z branży fintech, w sprawie integracji DeFi.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0