Phantom stworzy wielołańcuchowy portfel kryptowalut

14 lipca 2021

Dostawca portfela kryptowalutowego Phantom zabezpieczył 9 milionów dolarów w ramach finansowania serii A, aby uruchomić nowy portfel wielołańcuchowy, który ma pomóc użytkownikom zdecentralizowanych finansów (DeFi) uzyskać dostęp do zdecentralizowanych aplikacji (DApps) w wielu łańcuchach bloków.

Podwyżka nastąpiła po udanej premierze wersji beta w kwietniu 2021 roku, w której pojawiło się 40 tysięcy nowych użytkowników Phantom. Firma zapewniła również 500 tys. dolarów dotacji od Serum i Solany podczas fazy beta.

Brandon Millman, współzałożyciel i dyrektor generalny Phantom, powiedział, że jego platforma umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do zdecentralizowanych giełd (DEX) i platform nonfungible token (NFT). – W miarę, jak świat zmierza w kierunku wielołańcuchowej przyszłości, duże zainteresowanie ze strony uczestników naszej grupy beta wskazuje, że nasz zespół zaprojektował portfel DeFi dla mas, który jest w wyjątkowej pozycji, aby zapewniać użytkownikom wartość w przeciwieństwie do innych powiązanych produkt na rynku – podkreślił Millman.

Portfele kryptowalutowe są pierwszym punktem kontaktu dla użytkowników DeFi, ale stroma krzywa uczenia się wokół ich używania może mieć wpływ na szersze rozpowszechnienie. Phantom postawił na prostotę we wprowadzaniu większej liczby użytkowników portfela. Aplikację Phantom można zainstalować jako rozszerzenie przeglądarki w Google Chrome, Microsoft Edge, Brave i Firefox.

Arianna Simpson, partner w Andreessen Horowitz, zachwalała misję Phantoma polegającą na zbudowaniu „pięknego funkcjonalnego portfela, który łączy zasoby i zapewnia użytkownikom bezproblemowe wrażenia”, dodając, że jej firma jest podekscytowana współpracą z startupem kryptograficznym.

Andreessen Horowitz jest jednym z największych sponsorów projektów Solana, który na początku 2021 roku współprowadził sprzedaż prywatnych tokenów Solana Labs o wartości 314 milionów dolarów. Firma venture stoi za niektórymi z największych podwyżek w kryptowalutach, przeznaczając miliardy dolarów na start-upy zorientowane na blockchain.

Phantom został założony przez Brandona Millmana, Chrisa Kalani i Francesco Agosti. Ostatnio Phantom zintegrował się z FTX Pay, co pozwala użytkownikom na transfer SOL, USDC i USDT bezpośrednio z FTX.

Innymi znaczącymi inwestorami w ostatniej rundzie finansowania o wartości 9 milionów dolarów są Compound, dYdX, Audius, Lolli i Fundacja Ethereum.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0