Prezes Binance w USA przewiduje dalszy wzrost Bitcoina

4 stycznia 2021

Catherine Coley uważa, że ​​obecna hossa Bitcoina może sięgnąć nawet kwoty 100 tysięcy dolarów.

W rozmowie z serwisem informacyjnym KLTA dyrektor generalna głównej giełdy kryptowalut Binance w Stanach Zjednoczonych powiedziała, że inwestorzy Bitcoina mogą obecnie oglądać „przyspieszoną wersję hossy z 2017 roku”, która ostatecznie doprowadzi cenę kryptowaluty do rekordowego poziomu 100 tysięcy dolarów.

Jej zdaniem niedawny wzrost ceny BTC z 19 tysięcy dolarów do ponad 34 tysięcy dolarów w mniej niż miesiąc może być spowodowany wzrostem liczby inwestorów instytucjonalnych zainteresowanych cyfrową walutą. Coley uważa również, że ​​w przestrzeni kryptowalut może nastąpić „przyspieszony rajd cenowy”. W swojej wypowiedzi odwołuje się do okoliczności, jakie miały miejsce przed słynnym „biegiem byków” w 2017 r.

– Myślę, że do końca 2021 roku za bitcoina będziemy płacić od 75 000 do 100 000 USD – wyjaśniła.

Prezes Binance.US nie jest osamotniona w swoich optymistycznych prognozach dla najpopularniejszej na świecie kryptowaluty na 2021 rok. Dan Held, ekspert ds. rozwoju giełdy kryptowalut Kraken, uważa, że Bitcoin może wejść w „supercykl” w 2021 roku, ostatecznie podnosząc cenę nawet do 1 miliona dolarów. W filmie opublikowanym na swoim kanale YouTube Held przewiduje, że cena Bitcoina wzrośnie jeszcze bardziej niż stokrotnie.

Należy też zauważyć, że obecna hossa BTC przyciągnęła uwagę głównych serwisów informacyjnych. W poniedziałek, 4 stycznia 2020 r. Bitcoin trafił na pierwszą stronę międzynarodowej gazety biznesowej „Financial Times”. Stało się to zaraz po dwunastej rocznicy powstania kryptowaluty. Artykuł zwraca szczególną uwagę na rosnące zainteresowanie instytucjonalne Bitcoinem, co czyni go bardziej „zintegrowanym” z systemem finansowym. Gazeta wspomina również o usłudze PayPal, która została wprowadzona w październiku 2020 r. Z kolei w Polsce o rekordowym wyniku Bitcoina informują m.in. Interia i Polsat News. Warto wyjaśnić, że media głównego nurtu były do tej pory często krytykowane przez społeczność za nieprzychylne wzmiankowanie związane z Bitcoinem i innymi kryptowalutami.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0