Robinhood uruchomi portfel kryptograficzny w nowej wersji aplikacji

23 września 2021

Firma nie określiła, które tokeny będą obsługiwane przez portfel cyfrowy, ale aplikacja zapewnia obecnie handel bez prowizji dla BTC, ETH, LTC, BCH, BSV, DOGE i ETC.

Jak poinformowała firma na swoim blogu, Robinhood planuje rozpocząć testowanie funkcji portfela cyfrowego w swojej aplikacji, która umożliwia użytkownikom wysyłanie i odbieranie kryptowalut w październiku 2021 r. Ten ruch może zachęcić więcej użytkowników Robinhooda do korzystania z aplikacji do handlu kryptograficznego, ponieważ obecnie pozwala im ona kupować kryptowaluty tylko za dolary amerykańskie i handlować na platformie — użytkownicy nie mogą wpłacać ani wypłacać w krypto.

Robinhood nie określił, które tokeny będą obsługiwane przez portfel cyfrowy, ale aplikacja zapewnia obecnie bezprowizyjny handel Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Bitcoin SV (BSV), Dogecoin (DOGE) i Ethereum Classic (ETC). Firma poinformowała, że ​​planuje, aby portfele były wyposażone w funkcje bezpieczeństwa, w tym weryfikację tożsamości, uwierzytelnianie wieloskładnikowe oraz weryfikację poczty e-mail i telefonu aby chronić monety przed włamaniami i innymi zagrożeniami.

Aplikacja handlowa doświadczyła wzrostu popularności na początku 2021 roku, prawdopodobnie ze względu na to, że inwestorzy detaliczni z Reddit kupili DOGE, próbując podnieść jego cenę. Od tego czasu Robinhood udostępnił więcej opcji inwestorom kryptograficznym, w tym funkcję inwestycji cyklicznych, która pozwala użytkownikom kupować wiele aktywów kryptograficznych codziennie, co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc.

Robinhood Markets to amerykańska firma świadcząca usługi finansowe z siedzibą w Menlo Park w Kalifornii, znana z pionierskich bezprowizyjnych transakcji na akcjach i funduszach giełdowych za pośrednictwem aplikacji mobilnej wprowadzonej w marcu 2015 roku. Broker-dealer regulowany przez FINRA, zarejestrowany w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd i jest członkiem Securities Investor Protection Corporation. Przychody firmy pochodzą z trzech głównych źródeł: odsetek zarobionych na saldach gotówkowych klientów, sprzedaży informacji o zamówieniach handlowcom o wysokiej częstotliwości (praktyka, w związku z którą SEC wszczęła dochodzenie w sprawie firmy we wrześniu 2020 r.) oraz pożyczki pod zastaw. W 2021 r. Robinhood ma 31 milionów użytkowników.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0