Rosjanie z brakiem dostępu do usług BitMEX-u na terenie Unii Europejskiej

6 lipca 2022

Obywatele i mieszkańcy Rosji nie będą mogli uzyskać dostępu do usług BitMEX z Unii Europejskiej po 11 lipca 2022 roku.

Główna giełda kryptowalutowa pracuje nad zwiększeniem zgodności z europejskimi sankcjami wobec Rosji, przygotowując się do egzekwowania dużych ograniczeń dla swoich rosyjskich użytkowników.

Po 11 lipca 2022 roku rosyjscy obywatele i mieszkańcy nie będą mogli uzyskać dostępu do usług BitMEX z Unii Europejskiej. Oznacza to, że tacy użytkownicy nie będą mogli zalogować się na swoje konto lub uzyskać dostępu do jakichkolwiek usług z Unii Europejskiej. Nowe ograniczenia nie dotyczą obywateli Rosji lub rezydentów uzyskujących dostęp do usług BitMEX z UE, którzy są również mieszkańcami Unii Europejskiej lub Szwajcarii. Podwójni obywatele UE lub Szwajcarii, którzy zamieszkują poza Rosją, również nie odczują skutków zmian.
„Jeśli jesteś rezydentem w UE lub Szwajcarii lub podwójnym obywatelem UE lub Szwajcarii i rezydujesz poza Rosją, możesz przedstawić dodatkowe informacje, aby ubiegać się o zwolnienie i kontynuować dostęp do naszych usług z UE” – napisano w komunikacie.

Środek skierowany jest do wszystkich rodzajów handlowców, w tym osób handlujących w imieniu jakichkolwiek osób prawnych, podczas gdy uzyskują dostęp do BitMEX z Unii Europejskiej, a także osób prawnych mających siedzibę w Rosji, których handlowcy uzyskują dostęp do usług z UE.

Najnowsze ograniczenia BitMEX wobec Rosjan w UE pojawiły się po tym, jak duże giełdy, takie jak m.in. Binance, ogłosiły ograniczenia dla rosyjskich użytkowników w związku z rozpoczętą przez Rosję 24 lutego 2022 r. wojną w Ukrainie.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0