Sequoia Holdings daje pracownikom możliwość zarabiania w BTC, BCH i ETH

25 stycznia 2021

Dostawca usług programistycznych z Wirginii w Stanach Zjednoczonych oferuje swoim pracownikom opcję odłożenia części wynagrodzenia i zainwestowania w kryptowalutę.

Mająca siedzibę w Reston w stanie Wirginia firma dostarcza rozwiązania inżynieryjne i analityczne dla sektora bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych, w tym dla departamentów wywiadu, obrony i bezpieczeństwa wewnętrznego USA. Jest to również firma należąca do pracowników, co sugeruje, że opcjonalna integracja kryptowaluty z ustaleniami dotyczącymi wynagrodzeń może być dobrym barometrem nastrojów wśród członków zespołu.

Pracownicy firmy będą mogli odroczyć część swojej pensji i zainwestować ją w Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) lub Ether (ETH). Podczas gdy Sequoia Holdings przedstawia analogię z szeroko rozpowszechnionymi planami oszczędności emerytalnymi 401 (k) dla innych pracowników w USA, różnica polega na tym, że odroczenie w tym przypadku zostanie obliczone po odliczeniu podatku.

Sequoia Holdings nie wskazuje, jaka część wynagrodzenia pracowników może zostać odroczona, jeśli zostanie wybrana, ani nie wskazuje zewnętrznej firmy zajmującej się przetwarzaniem płac, która będzie odpowiedzialna za potrącanie podatków i konwersję pozostałej części na wybraną kryptowalutę. Wszystkie oszczędności na kryptowalutach będą przechowywane w portfelu cyfrowym, który będzie zarządzany przez ten sam zewnętrzny procesor płac.

— Wielu naszych pracowników jest entuzjastycznymi zwolennikami kryptowalut i cieszymy się, że możemy pomóc im uzyskać ekspozycję na tę klasę aktywów wartych biliony dolarów – mówi T.Richard Stroup Jr., współzałożyciel i dyrektor generalny Sequoia Holdings. – Kryptowaluta stała się ważną alternatywą dla tradycyjnych inwestycji, takich jak akcje i obligacje – dodaje.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0