Skrill rozszerza usługi portfela kryptowalut

15 lipca 2021

Paysafe, firma macierzysta internetowego serwisu przelewów pieniężnych Skrill, ogłosiła, że platforma płatnicza zintegrowała dodatkowe 20 kryptowalut ze swoim portfelem cyfrowym, zapewniając użytkownikom kolejną platformę do cyfrowych zasobów.

Dzięki temu rozwiązaniu klienci spoza Stanów Zjednoczonych zyskali łącznie dostęp do 35 kryptowalut. Usługi kupna i sprzedaży kryptowalut są również dostępne w 48 stanach i terytoriach USA. Nowo obsługiwane kryptowaluty obejmują główne aktywa DeFi, takie jak Aave, Balancer, Curve, Compound, Synthetix, Uniswap i Sushiswap. Dodano również Polygon i Dogecoin (DOGE). Użytkownicy NETELLER, innej usługi przekazów pieniężnych w ramach grupy Paysafe, również będą mieli dostęp do rozszerzonego portfela kryptowalut.

– Po gwałtownym wzroście ogólnej aktywności w branży widzimy większe niż kiedykolwiek zainteresowanie kryptowalutami wśród naszych klientów korzystających z portfela cyfrowego, zarówno obecnych, jak i nowych – powiedział Rupinder Singh, starszy wiceprezes Paysafe. – Naszym celem jest ułatwienie konsumentom rozpoczęcia pracy w krypto za pomocą Skrill lub NETELLER – dodał.

Wewnętrzne badania Skrill z początku 2021 roku wykazały, że spośród 8000 ankietowanych klientów 28% uważa, że ​​kryptowaluty są dobrą inwestycją na przyszłość. Trzydzieści osiem procent wskazało, że już nabyło krypto.

Skrill (dawniej Moneybookers) to przedsiębiorstwo umożliwiające płatności online i transfer pieniędzy przez Internet, będących elektroniczną alternatywą dla tradycyjnych papierowych metod, takich jak czeki i polecenia zapłaty. Skrill umożliwia obsługę płatności dla stron internetowych, serwisów aukcji online i pozostałych podobnych serwisów. W marcu 2007 Moneybookers został zakupiony przez Investcorp za 105 milionów euro. 9 marca 2009 został wystawiony na sprzedaż przez właścicieli Investcorp za ponad 400 mln euro. Podobnie jak w przypadku innych serwisów tego typu (np. PayPal), Skrill wymaga weryfikacji identyfikacji użytkownika przed użyciem serwisu w celu minimalizacji oszustw i zapobieżeniu praniu brudnych pieniędzy. Dodatkowe etapy weryfikacji podnoszą limit transakcji do 20 tys. euro lub odpowiednika w innej walucie na okres 90 dni. Skrill nie podejmuje dyskusji ze sprzedawcą, więc możliwość zwrotu funduszy z kart kredytowych jest ograniczona.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0